5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenia instrukcji obsługi

 

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia instrukcji obsługi, montażu maszyn i urządzeń. Posiadamy wykwalifikowany zespół tłumaczy technicznych zajmujący się na co dzień tłumaczeniami o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą korzystanie z różnych maszyn i urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przekłady były jak najbardziej rzetelne i fachowe. Dokumentacja, którą Państwu dostarczamy jest zawsze jednolita z oryginałem pod względem graficznym jak również spójna językowo.

 

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia instrukcji obsługi na większość języków europejskich. Jakość przekładów stawiamy za priorytet dlatego tłumaczenia instrukcji obsługi  cieszą się dużą popularnością. Nasz zespół to ludzie o wysokich kwalifikacjach z różnych branż. Zlecając tłumaczenie nam macie Państwo pewność, że dokument trafi w odpowiednie ręce.

 

Tłumaczenie instrukcji technicznych w dobrej cenie

 

Oferujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny na tłumaczenia instrukcji obsługi, czy tłumaczenia instrukcji technicznych. Ponadto oferujemy wykwalifikowaną kadrę. Nasz proces rekrutacyjny opracowaliśmy przez lata do perfekcji – wyłania on po pierwsze świetnych tłumaczy a przede wszystkich sprawdza ich wiedzę merytoryczną z dziedzin, w których się specjalizują. Dzięki tak szczegółowej weryfikacji przez lata naszej pracy doszliśmy do momentu, w którym jesteśmy dumni z naszych wspólnych osiągnięć i wykształciliśmy świetny zespół tłumaczy.

 

Nasi tłumacze pracują na narzędziach CAT, dzięki temu wszystkie tłumaczenia instrukcji obsługi, które wykonujemy są spójne językowo. Jak właściwie wygląda proces tłumaczenia instrukcji obsługi? Gdy zlecenie trafia już do realizacji – jego droga jest zawsze taka sama – dopasowanie specjalizacji do tłumacza – tłumaczenie – wstępna weryfikacja – korekta drugiego tłumacza – wysyłka do Klienta i to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach!!!

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

 

Twoja firma zakupiła lub sprzedaje maszyny i potrzebujesz tłumaczenie dokumentacji maszyn? Jesteś we właściwym miejscu. Wyślij do nas dokumentację do wyceny i poznaj nasze dobre ceny.

 

Tłumaczenia specyfikacji technicznych

 

Zapewne wiesz, że tłumaczenie specyfikacji technicznych i innych dokumentów technicznych należy powierzać ekspertom. Nasze biuro specjalizuje się w tłumaczeniu specyfikacji technicznych od 2007 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Tłumaczenie instrukcji z dopasowaniem graficznym

 

Wykonamy dla Państwa w pełni profesjonalne tłumaczenie instrukcji z dopasowaniem graficznym do oryginału. Jest to usługa standardowa. Oznacza to, że nie pobieramy za nią dodatkowych opłat.

 

Ile kosztuje tłumaczenie instrukcji obsługi?

PL <-> EN

od 39 zł netto / 1800 zzs

PL <-> DE

od 39 zł netto /1800 zzs

j. obcy <-> j. obcy

od 55 zł netto/ 1800zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak wycenić tłumaczenie instrukcji?

Wyślij nam dokument do wyceny: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę i termin realizacji otrzymasz w 15 minut  w godzinach pracy naszego biura.

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Termin realizacji liczony będzie od momentu przesłania potwierdzenia przelewu.

Tłumaczenie otrzymasz w ustalonym wspólnie terminie. Z pewnością będziesz zadowolony.

 

 

Najczęstsze pytania o tłumaczenie instrukcji technicznych:

Wszystko zależy, jak duży jest dokument. Wyślij go do nas na maila. Wraz z wyceną otrzymasz informację o najszybszym możliwym terminie realizacji.

W naszym biurze nie jest to duży koszt, tłumaczenia instrukcji zaczynamy już od 39 zł netto za stronę.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.