5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia katalogów

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenia katalogów

 

Nasze biuro wykonuje profesjonalne tłumaczenia katalogów marketingowych, katalogów produktów, tłumaczenia etykiet, broszur i ulotek reklamowych. Rzetelne tłumaczenie odgrywa tu kluczową rolę, gdyż stanowi o wizerunku firmy oraz profesjonalizmie.

 

Wiemy, jak ważne są to tłumaczenia dlatego przekłady tego typu powierzamy wykwalifikowanym tłumaczom posiadającym również wiedzę i umiejętności marketingowe a przede wszystkim „lekkie pióro”. W naszej pracy korzystamy z narzędzi CAT, dzięki czemu przez lata tłumaczeń wielu katalogów, etykiet i broszur marketingowych stworzyliśmy własne słowniki, które wspierają nas w codziennej pracy i utrzymaniu najwyższej jakości tłumaczeń.

 

Tłumaczenia katalogów online

 

Od wielu lat wykonujemy profesjonalne tłumaczenia katalogów online. Oferujemy między innymi tłumaczenia katalogów sprzętu RTV i AGD, takich jak tłumaczenie katalogów pralek, odkurzaczy, lodówek czy zamrażarek przenośnych.

 

Nasz zespół pracuje również z powodzeniem nad tłumaczeniami katalogów dla branży kosmetycznej. Wykonujemy tłumaczenia katalogów mebli i foteli kosmetycznych, sprzętu do mezoterapii, sprzętu do makijażu permanentnego.

 

Przetłumaczyliśmy już setki stron katalogów marketingowych dla firm z branży motoryzacyjnej, budowlanej czy chemicznej.

 

 

 

Tłumaczenia broszur

 

 

Potrzebujesz tłumaczenie broszury reklamowej? Nie mogłeś lepiej trafić. W naszym biurze pracują również tłumacze z wykształceniem marketingowym z lekkim piórem i umiejętnościami profesjonalnego tworzenia treści marketingowych.

Tłumaczenia broszur wykonujemy na oryginalnym dokumencie dopasowując go do oryginału.

 

 

 

Szybkie tłumaczenia ulotek reklamowych

 

 

Na Państwa życzenie wykonamy tłumaczenie ulotek i broszur. Ulotki nie zawierają zwykle zbyt wiele treści. Składa się ona zwykle z krótkich sloganów reklamowych. Dlatego tłumaczenie ulotek wykonamy nawet na następny dzień roboczy.

Tłumaczenie katalogów z dopasowaniem graficznym

 

Wiemy, jak ważny jest wizerunek. Grafika nabiera jeszcze większego znaczenia, gdy mówimy o katalogach. Nasze biuro wykonuje profesjonalne tłumaczenia katalogów z dopasowaniem graficznym. Jeśli posiadasz wersję edytowalną katalogu, wyślij ją do nas. Wycenę tłumaczenia katalogu wyślemy już w 15 minut.

 

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak wycenić i zlecić tłumaczenie katalogów lub tłumaczenia marketingowe?

W celu wyceny wyślij katalog lub inny tekst marketingowy na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura.

 

Jeśli zaakceptowałeś/ zaakceptowałaś wycenę, wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będziesz mógł/ mogła dokonać przedpłaty. Następnie wyślij nam potwierdzenie przelewu.

Tłumaczenie otrzymasz we wspólnie ustalonym terminie. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony/ zadowolona!

 

 

 

Masz pytania? Sprawdź o co pytali nasi Klienci

To zależy, jak duży jest Twój katalog lub tekst. Termin realizacji podamy wraz z wyceną. Jeśli gonią Cię terminy napisz nam o tym. Postaramy dostosować się do Twojego terminarza.

Ceny nie są wysokie tłumaczymy już od 39 zł netto za stronę tj. 1800 znaków ze spacjami. Dokładną cenę poznasz wysyłając do nas katalog lub tekst do wyceny.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.