5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia marketingowe

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia marketingowe tylko u specjalistów

 

Jeśli planujesz ekspansję rynków zagranicznych – musisz podejść poważnie do wyboru odpowiednich tłumaczy. Musisz wiedzieć, że nie każdy tłumacz ma wiedzę z zakresu tworzenia treści marketingowych. Tłumaczenia marketingowe wymagają od tłumacza wiedzy z zakresu technik sprzedaży czy lekkiego pióra.

 

Dlatego planując tłumaczenie marketingowe zadbaj o wybór specjalisty. Tłumaczenia marketingowe wymagają od tłumacza znajomości komunikacji marketingowej w danym kraju. Każdy język ma swoje slogany reklamowe i hasła, które dobrze się sprzedają. Dlatego ich odpowiedni dobór przyciągnie do Ciebie Klientów.
Nasze biuro zapewnia Państwu tylko wykwalifikowanych tłumaczy. Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

„Niewierne” tłumaczenia w marketingu

 

Zlecając tłumaczenie marketingowe pamiętaj o tym, że dobre tłumaczenie w marketingu często nie będzie wierne. Ważne jest, aby oddać sens. Jednak slogan marketingowy będzie inny od kraju do kraju. Zapewniamy Państwu najlepszych tłumaczy z lekkim piórem. Możemy pochwalić się wieloma wykonanymi tłumaczeniami z zakresu marketingu. Dlatego znamy oczekiwania naszych Klientów i chętnie realizujemy trudne projekty!

Profesjonalne tłumaczenia prezentacji Power Point

 

Realizujemy duże projekty tłumaczeniowe dla renomowanych firm, jak również mniejszych przedsiębiorców. Również nasze tłumaczenia prezentacji Power Point cieszą się ogromną popularnością. Nasze tłumaczenie prezentacji będzie dopasowane graficznie do oryginalnej wersji. Co więcej – nie pobierzemy za to dodatkowych opłat.

 

Wykonujemy tłumaczenie prezentacji Power Point dla różnych branż i z różnych dziedzin, zachowując przy tym lekki i rzeczowy ton wypowiedzi charakterystyczny dla prezentacji. Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w bardzo konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu celem wykonania wyceny.

 

 

 

Szybkie tłumaczenia ulotek

 

Tłumaczenia ulotek możemy zrealizować już na następny dzień roboczy. Ulotki zawierają zazwyczaj niewiele tekstu. Są to skondensowane i najważniejsze treści, jakie mamy do przekazania. Dlatego tłumaczenie ulotek nie zajmuje wiele czasu. Na Twoje życzenie możemy wykonać tłumaczenie bezpośrednio na ulotce, jeśli posiadasz edytowalną wersję.

Profesjonalne tłumaczenia ofert handlowych

 

Nasze biuro realizuje również profesjonalne tłumaczenia ofert handlowych. Właściwa prezentacja firmy to połowa sukcesu. Tłumaczenie ofert handlowych stanowi wizytówkę firmy. Dlatego powinno być wykonane rzetelnie i profesjonalnie. Zapewniamy Państwu wysoką jakość tłumaczenia.

Tłumaczenia broszur reklamowych

 

Potrzebujesz wykonać tłumaczenie broszur reklamowych? Nasi tłumacze wykonujący na co dzień tłumaczenia marketingowe są do Twojej dyspozycji. Nasza jakość i rzetelność z pewnością przysporzy Ci wielu nowych Klientów.

 

 

 

Ile kosztuje tłumaczenie marketingowe?

PL<-> język obcy

 

od 39 zł netto/ 1800zzs

korekta

 

od 25 zł netto/1800zzs

język obcy – język obcy

 

od 55 zł netto/ 1800zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zamówić tłumaczenie marketingowe?

Wyślij do nas dokument do wyceny: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycena będzie gotowa w 15 minut w godzinach pracy naszego biura.

 

Jeśli zaakceptowałeś/ łaś koszty i termin wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie będzie można dokonać przedpłaty. Wygeneruj potwierdzenie przelewu i wyślij je na nasz adres mailowy.

Tłumaczenie odeślemy w ustalonym terminie. Z pewnością będziesz zadowolony/ zadowolona!

 

 

Pytania naszych Klientów

To zależy, jak duży jest dokument. Prosimy o wysłanie go na nasz adres, termin realizacji wskażemy po zapoznaniu się dokumentem.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji. Jeśli mamy wolne moce przerobowe, postaramy się wykonać tłumaczenie szybciej.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2023 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.