Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

 

Tłumaczenia naukowe

 

Nasze biuro posiada w swojej ofercie również profesjonalne tłumaczenia naukowe z i na język angielski lub niemiecki. Tego typu tłumaczenia charakteryzuje specjalistyczne słownictwo typowe dla danej dziedziny nauki. Przekłady naukowe wymagają od tłumacza dużej wiedzy merytorycznej w dziedzinie, w której tłumaczy. Mając to na uwadze podzieliliśmy naszych tłumaczy na różne specjalizacje. Każdy nasz tłumacz wykonuje przekłady tylko w zakresie własnej specjalizacji. Jest to bardzo ważne, gdyż artykuły naukowe, prace badawcze czy referaty wymagają profesjonalizmu.

Należy pamiętać, że zlecając tłumaczenie należy wystrzegać się tłumaczy, którzy rzekomo tłumaczą wszystkie dziedziny. Dobry tłumacz specjalizuje się w dwóch lub maksymalnie trzech branżach, ponieważ zdobycie odpowiedniej wiedzy wiąże się z latami nauki, dodatkowych kursów i doświadczeniem. Nie wystarczy znać fachowego słownictwa – tu potrzebna jest wiedza w bardzo konkretnej dziedzinie.

Lata doświadczenia w branży tłumaczeniowej utwierdziły nas w przekonaniu, że oferujemy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia. Osiągnęliśmy to dzięki wieloetapowym procesom rekrutacji, podziałowi tłumaczy na konkretne specjalizacje, wspieraniu ich w zdobywaniu wiedzy merytorycznej poprzez uczestnictwo w kursach branżowych a nadto dzięki latom wspólnej pracy.

Proces tłumaczeniowy przebiega u nas kilku etapowo – analiza treści – dopasowanie dziedziny do tłumacza specjalisty – ponowna analiza treści – tłumaczenie – korekta drugiego tłumacza – analiza systemowa pod kątem spójności stosowanego słownictwa specjalistycznego – wysyłka do Klienta. W naszej pracy wspieramy się narzędziami CAT, które tworzą słowniki nazewnictwa, dzięki czemu macie Państwo pewność, że każde tłumaczenie zrealizowane w naszym biurze będzie spójne terminologicznie.

 
 
 
 

Zaufali nam

AKTUALNA PROMOCJA - FACEBOOK

dla osób, które polubią nas na facebooku mamy rabat !!!

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego Newsletter'a
Copyright © 2015 UFojta.pl | Projekt oraz Realizacja: Futuro-Design.com.pl Copyright © 2015 tlumaczenia-express24.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by Quick.CMS | Powered by Quick.CMS