5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia naukowe online

Nasze biuro posiada w swojej ofercie również profesjonalne tłumaczenia naukowe z i na język angielski lub niemiecki. Tego typu tłumaczenia charakteryzuje specjalistyczne słownictwo typowe dla danej dziedziny nauki. Przekłady naukowe wymagają od tłumacza dużej wiedzy merytorycznej w dziedzinie, w której tłumaczy. Mając to na uwadze podzieliliśmy naszych tłumaczy na różne specjalizacje. Każdy nasz tłumacz wykonuje przekłady tylko w zakresie własnej specjalizacji. Jest to bardzo ważne, gdyż artykuły naukowe, prace badawcze czy referaty wymagają profesjonalizmu.

Lata doświadczenia w branży tłumaczeniowej utwierdziły nas w przekonaniu, że oferujemy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia. Osiągnęliśmy to dzięki wieloetapowym procesom rekrutacji, podziałowi tłumaczy na konkretne specjalizacje, wspieraniu ich w zdobywaniu wiedzy merytorycznej poprzez uczestnictwo w kursach branżowych a nadto dzięki latom wspólnej pracy.

Tłumaczenie artykułów naukowych

Proces tłumaczeniowy przebiega u nas kilku etapowo – analiza treści – dopasowanie dziedziny do tłumacza specjalisty – ponowna analiza treści – tłumaczenie – korekta drugiego tłumacza – analiza systemowa pod kątem spójności stosowanego słownictwa specjalistycznego – wysyłka do Klienta. W naszej pracy wspieramy się narzędziami CAT, które tworzą słowniki nazewnictwa, dzięki czemu macie Państwo pewność, że każde tłumaczenie zrealizowane w naszym biurze będzie spójne terminologicznie.

uwaga

Tłumaczenia badań

 

Należy pamiętać, że zlecając tłumaczenie należy wystrzegać się tłumaczy, którzy rzekomo tłumaczą wszystkie dziedziny. Dobry tłumacz specjalizuje się w dwóch lub maksymalnie trzech branżach, ponieważ zdobycie odpowiedniej wiedzy wiąże się z latami nauki, dodatkowych kursów i doświadczeniem. Nie wystarczy znać fachowego słownictwa – tu potrzebna jest wiedza w bardzo konkretnej dziedzinie. Wykonując np. tłumaczenia badań, należy posiadać wiedzę z danego zakresu, jak również znajomość słownictwa specjalistycznego. Właśnie takich tłumaczy Państwu zapewniamy!

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.