5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia naukowe

Nasza kadra to najlepsi tłumacze!

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenia naukowe online

 

Nasze biuro posiada w swojej ofercie również profesjonalne tłumaczenia naukowe. Tego typu tłumaczenia charakteryzuje specjalistyczne słownictwo typowe dla danej dziedziny nauki. Przekłady naukowe wymagają od tłumacza dużej wiedzy merytorycznej w dziedzinie, w której tłumaczy. Mając to na uwadze podzieliliśmy naszych tłumaczy na różne specjalizacje. Każdy nasz tłumacz wykonuje przekłady tylko w zakresie własnej specjalizacji. Jest to bardzo ważne, gdyż artykuły naukowe, prace badawcze czy referaty wymagają profesjonalizmu.

 

Lata doświadczenia w branży tłumaczeniowej utwierdziły nas w przekonaniu, że oferujemy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia. Osiągnęliśmy to dzięki wieloetapowym procesom rekrutacji, podziałowi tłumaczy na konkretne specjalizacje, wspieraniu ich w zdobywaniu wiedzy merytorycznej poprzez uczestnictwo w kursach branżowych a nadto dzięki latom wspólnej pracy.

Specjalizacja w tłumaczeniach naukowych

 

Należy pamiętać, że zlecając tłumaczenie należy wystrzegać się tłumaczy, którzy rzekomo tłumaczą wszystkie dziedziny. Dobry tłumacz specjalizuje się w dwóch lub maksymalnie trzech branżach, ponieważ zdobycie odpowiedniej wiedzy wiąże się z latami nauki, dodatkowymi kursami i doświadczeniem. Nie wystarczy znać fachowego słownictwa – tu potrzebna jest wiedza w bardzo konkretnej dziedzinie. Wykonując np. tłumaczenia badań, należy posiadać wiedzę z danego zakresu, jak również znajomość słownictwa specjalistycznego. Właśnie takich tłumaczy Państwu zapewniamy!

Tłumaczenie artykułów naukowych

 

 

Rozwój zawodowy wiąże się z publikacją artykułów naukowych. Zapewniamy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia artykułów naukowych.

Tłumaczenie autoreferatu na angielski

 

Złożenie autoreferatu wiąże się zgodnie z wymogami z tłumaczeniem na język angielski. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia autoreferatów na angielski.

Tłumaczenie publikacji naukowych

 

 

Wykonujemy również tłumaczenia publikacji naukowych na angielski i niemiecki. Do Państwa dyspozycji są nasi najlepsi tłumacze specjalistyczni.

 

Jaka jest cena tłumaczeń naukowych?

tłumaczenie PL- EN

 

od 39 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenie PL-DE

 

od 39 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenie z języka obcego na obcy

 

od 55 zł netto/ 1800zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak wycenić tłumaczenie naukowe?

 

Wyślij dokument do wyceny. Ofertę odeślemy w 15 minut w naszych godzinach pracy.

 

 

 

Jesteś zdecydowany na tłumaczenie? Wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie dokonasz przedpłaty i wyślesz nam potwierdzenie.

 

Z pewnością będziesz zadowolony z tłumaczenia. Odeślemy je we wspólnie ustalonym terminie.

 

 

Masz pytania o tłumaczenia naukowe? Sprawdź o co pytają inni Klienci!

Tłumaczenia naukowe są droższe od zwykłych ponieważ jest to tłumaczenie specjalistyczne. Jednak różnica nie jest duża, to zwykle kilka złoty za stronę. Tłumaczenia naukowe zawierające małą ilość fachowego słownictwa wyceniamy jak tłumaczenia zwykłe.

Wszystko zależy, jak duży jest dokument. Proponuję wysłać go do wyceny. Wtedy określimy również czas realizacji. Jeśli gonią Ciebie terminy – napisz nam o tym – nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2020 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.