5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia niemiecki

Profesjonalne tłumaczenia niemieckie

SZYBKA WYCENA


Tłumaczenia niemiecki


 

Tłumaczenia niemiecki – zastanawiasz się nad ceną? Wyślij dokument na nasz adres mailowy. Wycenę otrzymasz już w 15 minut. biuro@tlumaczenia-express24.pl W sprawach pilnych również poza godzinami pracy naszego biura oprócz maila z zapytaniem wyślij sms: ☎ 725 659 987.

 

Tłumaczenia niemiecki to nie tylko nasza pasja. Każdego dnia pracujemy na Twoje zadowolenie. Nieustannie kształcimy się, zdobywamy nowe tytuły i wyróżnienia. Tłumaczenia niemiecki wykonujemy od 2007 roku. Obsługujemy firmy z różnych branż jak również osoby prywatne. Zaufali nam najwięksi przedsiębiorcy zlecający wymagające tłumaczenia wysokospecjalistyczne. Możemy także poszczycić się dużymi projektami tłumaczeniowymi, w których uczestniczy kilkuosobowy zespół.

 

Wiemy, jak ważne jest zaufanie do biura. Dlatego przez lata działalności zbudowaliśmy silny zespół. Dbamy również o rozwój wiedzy merytorycznej w danej dziedzinie. U nas masz pewność, że tłumaczenie niemieckie, które nam zlecisz trafi w ręce specjalisty.
Tłumaczenia niemiecki – to duży obszar naszej działalności od początku istnienia naszego biura.


Tłumaczenia z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski


 

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować każdy rodzaj tłumaczenia. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na niemiecki i tłumaczenia z niemieckiego na polski. Pracują dla nas najlepsi tłumacze z Polski a także native speakerzy języka niemieckiego

Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe dokumentów niemieckich, tłumaczenia dokumentów sądowych, handlowych, prawniczych, umów, tekstów ekonomicznych a także tekstów o tematyce ogólnej. Do każdego tłumaczenia podchodzimy indywidualnie dobierając tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla różnych branż. Nasza kadra podzielona jest na specjalizacje, dzięki czemu każde tłumaczenie z polskiego na niemiecki czy z niemieckiego na polski wykonuje tylko wykwalifikowany tłumacz z wiedzą merytoryczną w danej dziedzinie.

 

 

Tłumaczenia niemieckie – techniczne, specjalistyczne, prawnicze, zwykłe


 

Zapewne wiesz, jak ważny jest wybór tłumacza z doświadczeniem w danej dziedzinie. Znajomość języka i doświadczenie w tłumaczeniach tekstów ogólnych nie wystarczy. Tłumacz musi swobodnie posługiwać się słownictwem specjalistycznym w danej dziedzinie. Każde tłumaczenie niemieckie w zależności od branży powinno trafić do innego specjalisty. Dlatego nasze biuro stosuje podział tłumaczy na dziedziny, w których się specjalizuje.

 

Dlatego zlecając tłumaczenie tekstu na niemiecki nam możesz mieć pewność, że tłumaczenie wykona wykona wykwalifikowany tłumacz posiadający lekkość słowa i rozumiejący najdrobniejsze niuanse językowe. Tłumaczenia z polskiego na niemiecki wykonują nasi tłumacze z Polski, którzy wiele lat spędzili w Niemczech lub native speakerzy języka niemieckiego. Natomiast tłumaczenia z niemieckiego na język polski wykonują jedynie tłumacze z Polski. Nasz sukces to wykwalifikowana kadra. Ponadto mamy Państwu do zaoferowania bardzo konkurencyjne ceny.

Profesjonalne tłumaczenia
niemiecki – polski

 

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia w parze niemiecki <-> polski. Realizujemy zlecenia w trybie ekspresowym bez dodatkowych opłat.

Tłumaczenia dla biznesu
niemiecki <-> angielski

 

Realizujemy również tłumaczenia niemiecko angielskie. Napisz do nas już dziś i zapytaj o wycenę.

Fachowe tłumaczenia niemieckie

 

U nas dobre tłumaczenia niemieckie są w standardzie. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę! Pamiętaj, że tylko fachowe tłumaczenie niemieckie spełni Twoje oczekiwania.


U nas tłumaczenia języka niemieckiego jak u native speakera


 

Wiemy, jak ważna jest jakość dokumentów. Stawiamy na wysoką jakość przekładów, dlatego bardzo dokładnie dobieramy naszą kadrę. Tłumaczenia języka niemieckiego są wymagające. Dlatego należy zlecać je tylko profesjonalistom. Nasz zespół tworzą doświadczeni tłumacze zawodowi języka niemieckiego. Tłumaczenia na niemiecki wykonują u nas tłumacze z wieloletnim doświadczeniem, którzy sporą część swojego życia spędzili w Niemczech. Dzięki temu ich znajomość języka, obycie i wyczucie językowe jest na poziomie native speakera.


Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem tłumaczeń języka niemieckiego. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia pisemne języka niemieckiego zarówno z polskiego na niemiecki jak i z niemieckiego na polski. Jest to cennik poglądowy. Szczegółową wycenę przygotujemy po zapoznaniu się z dokumentem. Przyjmujemy zdjęcia, skany i wszystkie rodzaje plików.


 

Cennik tłumaczeń pisemnych języka niemieckiego

tłumaczenia polsko – niemieckie

od 35 zł/ strona

tłumaczenia niemiecko – angielskie

od 55 zł netto/strona

tłumaczenia niemieckie (specjalistyczne):

od 35 zł netto/strona

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Szybka wycena - proces realizacji zlecenia
Wyślij zapytanie

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres e-mail lub poprzez formularz.
☎ 725 659 987

Wycena

Wycenę wraz z terminem realizacji wyślemy w 15 minut.

 

Płatność

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie wyślij nam dane do faktury.

Przedpłata

Wyślij nam potwierdzenie przelewu. Od tego czasu będzie liczyć czas realizacji.

Jakość

Dokument dopasujemy graficznie do oryginału bez opłat.

 

Poleć nas

Będziemy wdzięczni, jeśli prześlesz nam referencje lub polecisz nas znajomym!

Najczęściej zadawane pytania o tłumaczenia niemieckiego

Zaczynamy tłumaczyć już od 37 zł netto. Jednak cena jest uzależniona od fachowości dokumentu. Dokładny koszt poznacie Państwo po wysłanie do nas dokumentu.

Koszt tłumaczenia z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski będzie taki sam.

  Napisz do nas

  ul. Wąsowicza 6

  54-704 Wrocław

  Tel. 0048 725 65 99 87

  e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

  Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

  © tlumaczenia-express24.pl 2021 Kodowanie: Damtox.pl
  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.