5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia niemiecki

Profesjonalne tłumaczenia niemieckie

SZYBKA WYCENA


Tłumaczenia niemiecki – zawsze wysoka jakość i szybkie terminy realizacji


 

Ile kosztuje tłumaczenie na język niemiecki? Wyślij zapytanie na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę otrzymasz już w 15 minut. W sprawach pilnych również poza godzinami pracy naszego biura oprócz maila z zapytaniem wyślij sms: ☎ 725 659 987.

Każde tłumaczenie z i na język niemiecki wykonywane jest przez doświadczonych tłumaczy języka niemieckiego. Nasza kadra z sekcji tłumaczeń j. niemieckiego to specjaliści z różnych dziedzin.
Ponadto wszystkie tłumaczenia języka niemieckiego odsyłamy w umówionym terminie.

Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o specyfikę i tematykę tekstu. Wycena tłumaczenia jest oczywiście bezpłatna a przesłanie tekstu do wyceny nie oznacza złożenia zamówienia. Wszelkie przesłane do nas dokumenty są poufne i usuwane po realizacji tłumaczenia.

 


Oferta obejmuje tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione języka niemieckiego


 

Nasze biuro oferuje Państwu tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione języka niemieckiego. Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych. Wykonujemy zarówno tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki, jak również tłumaczenia z niemieckiego na polski. Możliwa jest również kombinacja językowa z językiem angielskim.

 

Nasze biuro wykorzystuje najnowsze techniki tłumaczeń, aby dostarczyć Państwu najlepszej jakości przekład. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również tłumaczenia przysięgłe z elektronicznym podpisem kwalifikowanym. Zależy nam na Państwa wygodzie a podpis elektroniczny daje możliwość realizacji tłumaczenia bez wychodzenia z domu.

 

 

Tłumaczenia tekstów technicznych języka niemieckiego


 

Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów technicznych j. niemieckiego. Każde tłumaczenie techniczne dopasujemy graficznie do oryginału bez dodatkowych opłat. Dokument dostarczamy dla Państwa w wersji pdf i word. W tłumaczeniach tego typu ogromne znaczenie ma specyficzny język w jakim pisane są wszelkiego rodzaju instrukcje. Ponadto ogromne znaczenie ma odpowiednia terminologia.

Jako doświadczone biuro tłumaczeń zapewniamy Państwu profesjonalny przekład techniczny na język niemiecki lub odwrotnie z odpowiednią terminologią i zachowaniem specyficznego języka właściwego dla tego typu przekładów.


Tłumaczenia tekstów prawniczych języka niemieckiego


Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty z zakresu prawa. Wykonujemy między innymi tłumaczenia umów handlowych, wyroków sądowych, pism urzędowych czy świadectw pracy. Każde tłumaczenie zwykłe języka niemieckiego wykonane w naszym biurze można w razie potrzeby uwierzytelnić jedynie za dopłatą różnicy.

Tłumaczenia prawnicze języka niemieckiego (nawet tłumaczenia zwykłe) wykonują u nas tłumacze przysięgli, ponieważ to oni posiadają największą wiedzę merytoryczną z zakresu prawa. Nasi tłumacze przysięgli posiadają zarówno wiedzę merytoryczną oraz posługują się odpowiednim słownictwem i żargonem typowym dla tekstów prawnych.

Profesjonalne tłumaczenia
niemiecki – polski

 

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia w parze niemiecki <-> polski. Realizujemy zlecenia w trybie ekspresowym bez dodatkowych opłat.

Tłumaczenia dla biznesu
niemiecki <-> angielski

 

Realizujemy również tłumaczenia niemiecko angielskie. Napisz do nas już dziś i zapytaj o wycenę.

Fachowe tłumaczenia niemieckie

 

U nas dobre tłumaczenia niemieckie są w standardzie. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę! Pamiętaj, że tylko fachowe tłumaczenie niemieckie spełni Twoje oczekiwania.


U nas tłumaczenia języka niemieckiego jak u native speakera


 

Wiemy, jak ważna jest jakość dokumentów. Stawiamy na wysoką jakość przekładów, dlatego bardzo dokładnie dobieramy naszą kadrę. Tłumaczenia języka niemieckiego są wymagające. Dlatego należy zlecać je tylko profesjonalistom. Nasz zespół tworzą doświadczeni tłumacze zawodowi języka niemieckiego. Tłumaczenia na niemiecki wykonują u nas tłumacze z wieloletnim doświadczeniem, którzy sporą część swojego życia spędzili w Niemczech. Dzięki temu ich znajomość języka, obycie i wyczucie językowe jest na poziomie native speakera.


Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem tłumaczeń języka niemieckiego. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia pisemne języka niemieckiego zarówno z polskiego na niemiecki jak i z niemieckiego na polski. Jest to cennik poglądowy. Szczegółową wycenę przygotujemy po zapoznaniu się z dokumentem. Przyjmujemy zdjęcia, skany i wszystkie rodzaje plików.


 

Cennik tłumaczeń pisemnych języka niemieckiego

tłumaczenia polsko – niemieckie

od 39 zł/ strona

tłumaczenia niemiecko – angielskie

od 55 zł netto/strona

tłumaczenia niemieckie (specjalistyczne):

od 39 zł netto/strona

 

Tłumaczenia niemieckie na arenie międzynarodowej

 

 

Język niemiecki ma ogromne znaczenie dla firm prowadzących działalność gospodarczą w zachodniej części Polski, ale nie tylko. Każda firma oferująca swoje usługi na arenie międzynarodowej dba o rozwój językowy swoich pracowników. Jeśli planujemy ekspansję rynku niemieckiego potrzeba zatrudnienia niemieckojęzycznych pracowników bardzo wzrasta. Pracownicy znający język niemiecki to jedno a tłumaczenia niemieckie to drugie.

 

 

Dlaczego współpraca z biurem tłumaczeń j. niemieckiego ma znaczenie?

 

Ważna kwestią jest również wysoka jakość tłumaczeń. Ani w korespondencji z Klientami, ani tłumacząc korespondencję firmową nie należy a wręcz nie można korzystać  z translatorów. Umniejsza to profesjonalizmowi. Dlatego tak ważna jest współpraca z rzetelnym biurem tłumaczeń, które wesprze naszą firmę w tłumaczeniu na język niemiecki naszej strony internetowej, korespondencji firmowej czy umów. Nasze biuro oferuje Państwu profesjonalne usługi tłumaczeniowe szyte na miarę Państwa potrzeb. Zawsze staramy dopasować się do oczekiwań Klientów w kwestii terminów realizacji a co ważne, nie pobieramy dodatkowych opłat za ekspresowe terminy realizacji. Oczywiście tłumaczenia języka niemieckiego to nie jedyne tłumaczenia, które wykonujemy. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą tłumaczeń na pozostałe języki, między innymi na tłumaczenia na język angielski.

 

 

tłumaczenia niemieckitłumaczenia niemiecki

Tłumaczenia języka niemieckiego nie są proste?

Wiele przedsiębiorstw z zachodniej części Polski zatrudnia wykwalifikowanych pracowników znających język niemiecki. Dzięki temu budowana jest dobra marka, profesjonalizm oraz właściwa współpraca na linii polsko- niemieckiej. Niemniej jednak należy pamiętać, że osoba znająca nawet bardzo dobrze język niemiecki nie musi być wcale dobrym tłumaczem. To osobna profesja wymagająca odpowiedniego przygotowania merytorycznego oraz wielu lat praktyk. Praktykujący tłumacz będzie znała fachowe słownictwo potrzebne do właściwego tłumaczenia umów.

 

Ponadto również tłumacze posiadają kwalifikacje w różnych dziedzinach. Tłumacze techniczni nie tłumaczą wypisów ze szpitala. Na szczęście wiele firm jest świadoma ryzyka, jakie niesie ze sobą korzystanie z tłumaczeń pracowniczych. Nie należy uznawać ich za profesjonalne, chyba, że są zawodowymi tłumaczami. Tłumaczenia niemieckie charakteryzują się pewną specyfiką, jak każdy język obcy, trzeba wielu lat praktyki tłumaczeniowej jak również obycia językowego, aby osiągnąć dobre nawyki w tłumaczeniach.

 

Każdy szanujący się tłumacz korzysta z odpowiedników językowych. Osoba nie zajmująca się na co dzień tłumaczeniami będzie miała skłonność do tłumaczenia dosłownego na język niemiecki lub odwrotnie z tłumaczenia niemieckiego na polski, co jest oczywiście błędne. Należy szukać w języku odpowiedników używanych na zastąpienie danego określenia np. w języku niemieckim. Profesjonalny tłumacz nie znając jakiegoś słowa nie odnajdzie go po prostu w słowniku, jak standardowo robią to „zwykli ludzie”. Tłumacz będzie szukał odpowiedniego słowa w kontekście np. umowy czy instrukcji obcojęzycznej.

 

blankblank
tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Szybka wycena - proces realizacji zlecenia
Wyślij zapytanie

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres e-mail lub poprzez formularz.
☎ 725 659 987

Wycena

Wycenę wraz z terminem realizacji wyślemy w 15 minut.

 

Płatność

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie wyślij nam dane do faktury.

Przedpłata

Wyślij nam potwierdzenie przelewu. Od tego czasu będzie liczyć czas realizacji.

Jakość

Dokument dopasujemy graficznie do oryginału bez opłat.

 

Poleć nas

Będziemy wdzięczni, jeśli prześlesz nam referencje lub polecisz nas znajomym!

Najczęściej zadawane pytania o tłumaczenia niemieckiego

Zaczynamy tłumaczyć już od 37 zł netto. Jednak cena jest uzależniona od fachowości dokumentu. Dokładny koszt poznacie Państwo po wysłanie do nas dokumentu.

Koszt tłumaczenia z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski będzie taki sam.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2023 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.