5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia przysięgłe

Profesjonalne przekłady w konkurencyjnych cenach

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenie przysięgłe

 

Czym wyróżnia się tłumaczenie przysięgłe? Jest ono poświadczone podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego za zgodność z oryginałem i uznawane w urzędach w kraju i za granicą. Cennik tłumaczeń przysięgłych znajduje się poniżej. Wskazana cena jest ceną netto i dotyczy ona strony obliczeniowej tj. 1125 znaków ze spacjami.

 

Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy gratis na terenie Wrocławia – Kozanowa, Maślic, Leśnicy i Nowego Dworu. W pozostałe dzielnice dostarczamy dokumenty gratis przy zleceniach powyżej 200 zł. Poniżej tej kwoty koszt dostawy to 30 zł. Na terenie Polski istnieje również możliwość wysyłki dokumentów pocztą gratis. Na dostawę tłumaczenia przysięgłego należy doliczyć 1-2 dni robocze. Chyba, że zdecydujesz się na kuriera (dodatkowy koszt ok. 35 zł netto), dokumenty dotrą do Ciebie na następny dzień.

 

Tłumaczenia przysięgłe to lata doświadczeń naszego biura. Przez lata rzetelnej pracy zyskaliśmy grono zadowolonych stałych Klientów. Atutami, które często są wymieniane to szybka realizacja, profesjonalne tłumaczenie i dobra cena! Profesjonalizm naszych przekładów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu! Oferujemy ponadto przystępne ceny dla każdego portfela.

Cenimy Państwa wygodę, dlatego tłumaczenie przysięgłe wykonujemy na podstawie zdjęcia lub skanu a oryginalny dokument okazywany jest przy dostawie tłumaczenia.

 

Tłumaczenia przysięgłe Wrocław

 

Tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione na większość języków europejskich. Jeśli poszukujesz tłumacza przysięgłego z Wrocławia – jesteśmy do Twojej dyspozycji: biuro@tlumaczenia-express24.pl

 

Tworzymy zespół tłumaczy przysięgłych o różnych specjalizacjach. Niezależnie więc z jakiej dziedziny potrzebujesz tłumaczenie, z pewnością znajdziemy dla Ciebie dobrego tłumacza przysięgłego. Wiemy, jak ważna jest specjalizacja w zawodzie, dlatego podzieliliśmy naszych tłumaczy na branże, w których się specjalizują. Dzięki takiemu podziałowi masz pewność, że Twoje dokumenty trafiają w dobre ręce.

 

Oczywiście tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko na terenie Wrocławia. Twoje tłumaczenie możesz zlecić z dowolnego miejsca. Skan otrzymasz mailem a oryginał pocztą. Masz jeszcze pytania? Zastanawiasz się, które dokumenty możesz zlecić do tłumaczenia zdalnie? Napisz lub zadzwoń jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

 

Tłumaczenia KRS

 

Planujesz rozwinąć biznes za granicą? Otwierasz spółkę? A może nawiązujesz współpracę z poważnym kontrahentem?

 

Będziesz wówczas potrzebować tłumaczenie KRS. Wykonamy dla Ciebie zarówno tłumaczenie zwykłe jak i przysięgłe KRS – napisz nam, jakie masz potrzeby. Wykonujemy tłumaczenie KRS na większość języków europejskich.

 

 

 

 

 

Tłumaczenie świadectw i dyplomów

 

Kariera za granicą to nie lada gratka..ale pamiętaj o wszelkich niezbędnych dokumentach. Musisz wykonać tłumaczenie świadectwa szkolnego lub maturalnego a także tłumaczenie dyplomu. Oczywiście wykonujemy też inne tłumaczenia świadectw jak np. tłumaczenia Świadectwa Chrztu Świętego.

 

Niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania możemy wykonać dla Ciebie tłumaczenie przysięgłe. Skan wyślemy mailem a oryginał pocztą gratis!

Tłumaczenie aktu urodzenia i aktu ślubu

 

Tłumaczenie aktu urodzenia czy też aktu ślubu wymaga tłumaczenia przysięgłego. Również te dokumenty możemy wysłać Tobie pocztą lub kurierem.. A więc wygoda na pierwszym miejscu – zrealizujesz tłumaczenie bez wychodzenia z domu.

 

 

 

Skan wyślemy oczywiście na drodze mailowej.

 

 

Wykonujemy również tłumaczenia: aktu zgonu, poświadczenia zamieszkania, tłumaczenia aktów notarialnych, pełnomocnictw, wyroków sądowych, wyroków rozwodowych, tłumaczenia świadectw Chrztu Świętego oraz wielu innych ważnych dla Ciebie dokumentów.

Tłumaczenie świadectwa pracy

 

 

Jeśli potrzebujesz profesjonalne tłumaczenie świadectwa pracy, jesteś we właściwym miejscu. Na Twoje życzenie wykonamy szybkie i rzetelne przysięgłe lub zwykłe tłumaczenie świadectwa pracy. U nas pracują tylko wykwalifikowani tłumacze. Dlatego masz pewność, że Twoje dokumenty będą poufne i przede wszystkim trafią w ręce specjalisty. Kto powinien wykonywać tłumaczenia świadectw pracy? Oczywiście tylko wykwalifikowani tłumacze z wiedzą merytoryczną z zakresu prawa pracy. Pamiętaj! U nas znajdziesz najlepszych specjalistów i konkurencyjne ceny. Wyślij dokument do wyceny już dziś i upoluj rabat! biuro@tlumaczenia-express24.pl

Cennik tłumaczeń przysięgłych

język polski – języka obcy

 

od 42 zł netto/ 1125 zzs

 

 

 

Dokumenty standardowe

 

dokumenty samochodowe – EN – 140 zł / DE 110 zł brutto

akt urodzenia – 70 zł netto

akt ślubu – 70 zł netto

język obcy – język polski

 

od 42 zł netto/ 1125 zzs

 

 

 

Co to jest tłumaczenie przysięgłe?

 

Wiele osób używa potocznego określenia – tłumaczenia przysięgłe. Oczywiście mowa tu o tłumaczeniach uwierzytelnionych. Jednak na rynku tłumaczeń przyjęło się potoczne określenie – tłumaczenie przysięgłe.
Kiedy będziemy więc mówić o tłumaczeniu przysięgłym? Tłumaczenie przysięgłe wykonywane jest przez tłumacza przysięgłego oraz zostaje przez niego poświadczone klauzulą, pieczątką oraz własnoręcznym podpisem.
Tłumacz poświadcza zgodność wykonanego tłumaczenia z okazanym oryginałem dokumentu, kopią lub dokumentem niesygnowanym.

 

Jak wygląda pieczęć tłumacza?

 

Jest owalna, zawiera numer wpisu na listę tłumaczy przysięgłych, imię i nazwisko oraz język.
Jeśli potrzebujesz sprawdzić czy dany tłumacz jest tłumaczem przysięgłym, wystarczy, że wejdziesz na stronę Ministerstwa sprawiedliwości i sprawdzisz listę tłumaczy przysięgłych. Każdy tłumacz będący jednocześnie przysięgłym będzie widniał na tej liście.
Jeśli więc poszukujesz tłumacza przysięgłego w Twoim mieście, wystarczy, że na stronie ministerstwa wybierzesz język, który Ciebie interesuje oraz miasto.

 

Tłumaczenie przysięgłe w bardzo konkurencyjnych cenach możesz również wykonać w naszym biurze. Wystarczy, że wyślesz skan lub zdjęcie dokumentu na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl lub zdjęcie na nr telefonu 725 65 99 87. Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy naszego biura.

profesjonalne tłumaczenie przysięgłeprofesjonalne tłumaczenie przysięgłe
tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zapytać o wycenę i zlecić tłumaczenie?

 

Wyślij nam zdjęcie lub skan dokumentu na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl

 

 

 

 

 

 

Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura. Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, prześlij nam dane do faktury.

 

 

 

 

 

Fakturę otrzymasz na maila. Opłać ją i wyślij nam potwierdzenie. Od tego czasu liczony będzie czas realizacji. Pamiętaj! Pracujemy do 16:00, stąd czas realizacji po tej godzinie liczony będzie od następnego dnia roboczego 8:00.

Odpowiadamy na Wasze pytania!

Tak, oczywiście. Wystawiamy faktury VAT.

Oczywiście! Zaświadczenie o niekaralności możemy wysłać pocztą. Oczywiście wyślemy również skan na maila.

Jest to koszt 60 zł netto = 73,80 zł brutto

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.