Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

Tłumaczenia rosyjskiZapraszamy do kontaktu

Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach z i na język rosyjski dla różnych branż. Posiadamy wykwalifikowanych tłumaczy języka rosyjskiego, którzy tłumaczą teksty specjalistyczne i zwykłe w parach językowych PL<->RU; UA<->RU; EN<->RU. Tłumaczenia rosyjski to w naszym biurze osobny dział podzielony na specjalizacje, korektorów i weryfikatorów. W tłumaczeniach z i na język rosyjski specjalizujemy się od 2007 roku. Od tego czasu stworzyliśmy mocną grupę tłumaczy – specjalistów, którzy wspierają Państwa w przekładach. Tłumaczenia to dla naszych tłumaczy nie tylko praca, ale rzeczywista pasja. Zależy nam, aby wspierać naszą grupę w poszerzaniu wiedzy merytorycznej w różnych dziedzinach, dlatego nasi tłumacze regularnie biorą udział w szkoleniach branżowych.

 

Profesjonalne tłumaczenia z rosyjskiego

 

Tłumaczenia rosyjski są bardzo powszechne ze względu na relacje handlowe z Rosją, jak również osoby zamierzające osiąść w Polsce na stałe. Tłumaczenia rosyjski wykonujemy dla osób prywatnych, firm i instytucji. Większość naszych zleceń to tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne wysyłane na drodze mailowej. Tłumaczenia rosyjski – jeśli poszukujecie Państwo zaufanego i profesjonalne biura – jesteście we właściwy miejscu – wykonujemy profesjonalne przekłady w konkurencyjnych cenach a wszystkie powierzone nam dokumenty są poufne. Wszystkie dokumenty poddane są obróbce graficznej, tak aby były identyczne z oryginałem. Jest to usługa nieodpłatna. 

 

Tylko najlepsi tłumacze języka rosyjskiego

 

Nasze biuro tłumaczeń tlumaczenia-express24.pl zatrudnia jedynie wykwalifikowanych tłumaczy specjalistów języka rosyjskiego. Specjalistą w branży tłumaczeniowej jest osoba posiadająca wykształcenie lingwistyczne, studia podyplomowe specjalistyczne dla tłumaczy specjalistycznych i przysięgłych, często tytuł tłumacza przysięgłego, szereg szkoleń organizowanych np. przez TEPIS a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach języka rosyjskiego. Wysoką jakość tłumaczeń gwarantuje nam proces rekrutacji polegający na wyodrębnieniu specjalizacji - branż, w których Tłumacz jest profesjonalistą a także podział na języki ojczyste, tzn. większość tłumaczeń na język rosyjski wykonują u nas tłumacze pochodzący z Rosji lub Ukrainy, natomiast wszelkie tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski wykonywane są przez tłumaczy języka rosyjskiego, dla których ojczystym językiem jest język polski.

Zaufali nam
Slider - form
  • Slider 10
  • Slider 11
Script logo