Tłumaczenia rosyjski

Tłumaczenia to nasza pasja

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach z i na język rosyjski dla różnych branż. Posiadamy wykwalifikowanych tłumaczy języka rosyjskiego, którzy tłumaczą teksty specjalistyczne i zwykłe w parach językowych PL<->RU; UA<->RU; EN<->RU. Tłumaczenia rosyjski  – to w naszym biurze osobny dział podzielony na specjalizacje, korektorów i weryfikatorów. W tłumaczeniach z i na język rosyjski specjalizujemy się od 2007 roku. Od tego czasu stworzyliśmy mocną grupę tłumaczy – specjalistów, którzy wspierają Państwa w przekładach. Tłumaczenia to dla naszych tłumaczy nie tylko praca, ale rzeczywista pasja. Zależy nam, aby wspierać naszą grupę w poszerzaniu wiedzy merytorycznej w różnych dziedzinach, dlatego nasi tłumacze regularnie biorą udział w szkoleniach branżowych.

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z ROSYJSKIEGO

Tłumaczenia rosyjski  – tego typu przekłady są bardzo powszechne ze względu na relacje handlowe z Rosją, jak również osoby zamierzające osiąść w Polsce na stałe. Tłumaczenia rosyjskie wykonujemy dla osób prywatnych, firm i instytucji. Większość naszych zleceń to tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne wysyłane na drodze mailowej. Jeśli poszukujecie Państwo zaufanego i profesjonalnego biura – jesteście we właściwy miejscu – wykonujemy wysokiej jakości przekłady w konkurencyjnych cenach a wszystkie powierzone nam dokumenty są poufne. Wszelkie dokumenty poddane są obróbce graficznej, tak aby były identyczne z oryginałem. Jest to usługa nieodpłatna. 

TŁUMACZENIA ROSYJSKIE TO NASZA PASJA

Nasze biuro tłumaczeń tlumaczenia-express24.pl zatrudnia jedynie wykwalifikowanych tłumaczy. Specjalistą w branży tłumaczeniowej jest osoba posiadająca wykształcenie lingwistyczne, studia podyplomowe specjalistyczne dla tłumaczy specjalistycznych i przysięgłych, często tytuł tłumacza przysięgłego, szereg szkoleń organizowanych np. przez TEPIS a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach języka rosyjskiego. Wysoką jakość tłumaczeń gwarantuje nam proces rekrutacji polegający na wyodrębnieniu specjalizacji – branż, w których Tłumacz jest profesjonalistą a także podział na języki ojczyste, tzn. większość tłumaczeń na język rosyjski wykonują u nas tłumacze pochodzący z Rosji lub Ukrainy, natomiast wszelkie tłumaczenia z rosyjskiego na polski wykonywane są przez tłumaczy języka rosyjskiego, dla których ojczystym językiem jest język polski.

CHARAKTERYSTYKA TŁUMACZENIA ROSYJSKIEGO

Tłumaczenia rosyjskie wymagają doboru jak najlepszych tłumaczy z zakresu danej dziedziny. Nasze biuro przygotowało dla Państwa szeroką ofertę tłumaczeń rosyjskich z podziałem na różne specjalizacje. Niemniej jdenak wykonujemy również tłumaczenia zwykłe a także przysięgłe. Przez lata doświadczeń na rynku tłumaczeniowym stworzyliśmy grupę tłumaczy pasjonatów, dla których przekład to również świetna zabawa i forma poznawania świata. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, które chętnie podejmiemy!

Pracują dla nas najlepsi tłumacze języka rosyjskiego z Polski, Ukrainy i Rosji!

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!