5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia rosyjski

Profesjonalne tłumaczenia z polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski

SZYBKA WYCENA

Oferujemy tłumaczenia rosyjskie

 

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje profesjonalne przekłady z rosyjskiego i na rosyjski. Pracują dla nas tłumacze z różnych branż. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną obsługę tłumaczeniową dla firm i instytucji. Nasza oferta skierowana jest dla firm, ale również osób prywatnych. Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne jak i przysięgłe zapewniając wysoką jakość przekładu.

 

W ramach języka rosyjskiego możemy wykonać tłumaczenia umów, prawnicze, dokumentacji technicznej, finansowe, medyczne, instrukcji obsługi, reklamowe, broszur, opisów produktów, tłumaczenie stron oraz wiele innych.
Nasi tłumacze języka rosyjskiego dbają o poprawność językową, dopasowanie stylistyczne i kulturowe tłumaczonego tekstu.

Twój tłumacz języka rosyjskiego

 

Pracują dla nas najlepsi tłumacze języka rosyjskiego. Ponadto oferowane przez nas ceny tłumaczeń są bardzo konkurencyjne i nie różnią się od tych oferowanych przez tłumaczy języka rosyjskiego. Dodatkowo jako biuro oferujemy zwykle szybsze terminy realizacji nie stosując przy tym wyższych stawek. Możemy wykonać tłumaczenia rosyjskiego z zakresu różnych dziedzin takich jak: dokumentacje sądowe, dokumentacje biznesowe, akty prawne, akty notarialne,  dokumentacje finansowe, tłumaczenia marketingowe oraz wiele innych.

 

Tłumaczenia języka rosyjskiego wykonujemy od początku naszej działalności. Przez lata rzetelnej pracy podzieliliśmy naszych tłumaczy na specjalizacje zapewniając tym samym profesjonalne tłumaczenia rosyjskie z zakresu różnych dziedzin i specjalizacji. Na Twoje życzenie możemy wykonać również korektę tłumaczenia przez native speakera języka rosyjskiego. Usługa ta podlega dodatkowej wycenie, zwykle jest to 50% stawki tłumaczenia. Na cenę korekty wpływają czynniki takie jak: fachowość tekstu czy czas realizacji korekty tekstu.

Profesjonalne tłumaczenia rosyjski – polski

 

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia rosyjsko – polskie i tłumaczenia polsko rosyjskie. Zapewniamy wysoką jakość przekładu.

Native speaker – tłumaczenia rosyjski – ukraiński

 

Tłumaczenia rosyjsko ukraińskie wykonywane są u nas przez native speakerów.

 Dla biznesu – tłumaczenia rosyjski – angielski

 

Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia rosyjsko angielskie. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach.

Oprócz tłumaczeń języka rosyjskiego wykonujemy również tłumaczenia z angielskiego na polski i tłumaczenia z niemieckiego na polski! Ale to nie wszystko! Więcej o możliwych kombinacjach językowych znajdziesz w zakładce języki.

Jaka jest cena tłumaczenia rosyjskiego?

Tłumaczenia polsko – rosyjskie

 

od 39 zł netto/ 1800 zzs

Tłumaczenia rosyjsko – angielskie

 

od 55 zł netto/ 1800 zzs

Tłumaczenia ukraińsko – rosyjskie

 

od 45 zł netto / 1800 zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zapytać o cenę tłumaczenia rosyjskiego?

 

Przez formularz lub na nasz adres mailowy wyślij dokument do wyceny.

 

 

 

Wycenę przygotujemy w 15 minut. Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie odeślij dane do faktury. Na jej podstawie  dokonasz przedpłaty.

 

Tłumaczenie otrzymasz w ustalonym terminie. Z pewnością będziesz zadowolony!

 

 

Najczęściej zadawane pytania o tłumaczenia rosyjskie:

Koszt tłumaczenia uzależniony jest od pary językowej (inna jest cena tłumaczeń polsko rosyjskich a inna tłumaczeń w parze z innymi językami obcymi). Ponadto na cenę wpływa również stopień trudności tekstu czy fachowe słownictwo. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Jeśli zdecydują się Państwo na tłumaczenie wystawimy fakturę VAT na podstawie, której będzie można dokonać przedpłaty.

Oczywiście, zawsze staramy się dostosować do oczekiwań naszych Klientów. Dodatkowo nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2020 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.