5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia rosyjski

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

TŁUMACZENIA ROSYJSKIE

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje profesjonalne przekłady z rosyjskiego i na rosyjski. Pracują dla nas tłumacze z różnych branż. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną obsługę tłumaczeniową dla firm i instytucji. Nasza oferta skierowana jest dla firm, ale również osób prywatnych. Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne jak i przysięgłe zapewniając wysoką jakość przekładu.
W ramach języka rosyjskiego możemy wykonać tłumaczenia umów, prawnicze, dokumentacji technicznej, finansowe, medyczne, instrukcji obsługi, reklamowe, broszur, opisów produktów, tłumaczenie stron oraz wiele innych.
Nasi tłumacze języka rosyjskiego dbają o poprawność językową, dopasowanie stylistyczne i kulturowe tłumaczonego tekstu.

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE JĘZYKA ROSYJSKIEGO

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również tłumaczenia przysięgłe języka rosyjskiego. Oferowane przez nas ceny tłumaczeń przysięgłych są bardzo konkurencyjne i nie różnią się od tych oferowanych przez tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego. Ponadto jako biuro oferujemy zwykle szybsze terminy realizacji nie stosując przy tym wyższych stawek. Możemy wykonać tłumaczenia przysięgłe rosyjskiego z zakresu różnych dziedzin takich jak: dokumentacje sądowe, dokumentacje biznesowe, akty prawne, akty notarialne, dokumenty Urzędu Stanu Cywilnego, dokumentacje finansowe oraz wiele innych.
Tłumaczenia języka rosyjskiego wykonujemy od początku naszej działalności. Przez lata rzetelnej pracy podzieliliśmy naszych tłumaczy na specjalizacje zapewniając tym samym profesjonalne tłumaczenia rosyjskie z zakresu różnych dziedzin i specjalizacji. Na Twoje życzenie możemy wykonać również korektę tłumaczenia przez native speakera języka rosyjskiego. Usługa ta podlega dodatkowej wycenie, zwykle jest to 50% stawki tłumaczenia. Na cenę korekty wpływają czynniki takie jak: fachowość tekstu czy czas realizacji korekty tekstu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O TŁUMACZENIA ROSYJSKIE

– Ile kosztuje tłumaczenie na rosyjski?
Koszt tłumaczenia uzależniony jest od pary językowej (inna jest cena tłumaczeń polsko rosyjskich a inna tłumaczeń w parze z innymi językami obcymi). Na cenę wpływa również stopień trudności tekstu czy fachowe słownictwo. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.
– Jak dokonać płatności?
Jeśli zdecydują się Państwo na tłumaczenie wystawimy fakturę VAT na podstawie, której będzie można dokonać przedpłaty.
– Od kiedy liczony jest czas realizacji?
Czas realizacji liczymy od momentu przesłania potwierdzenia przelewu. Potwierdzenia przyjmujemy do godz. 16:00, po tej godzinie termin realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego 8:00.
– Czy mogę zlecić tłumaczenie na rosyjski w trybie pilnym?
Oczywiście, zawsze staramy się dostosować do oczekiwań naszych Klientów. Nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji.

PROCES REALIZACJI TŁUMACZENIA ROSYJSKIEGO

  1. Wycena tłumaczenia (dokumenty w języku rosyjskim lub polskim można wysłać do wyceny za pomocą formularza lub bezpośrednio na nasz adres mailowy. Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00). Wykonujemy zarówno tłumaczenia rosyjsko polskie jak i w połączeniu z innymi językami np. tłumaczenia rosyjsko ukraińskie czy rosyjsko angielskie.
  2. Analiza dokumentu (nasz pracownik dobiera odpowiedniego tłumacza specjalizującego się w przekładach z danej dziedziny)
  3. Tłumaczenie (Przekłady wykonujemy w oparciu o narzędzia CAT zapewniając Państwu spójność językową oraz wysokiej jakości tłumaczenia)
  4. Korekta drugiego tłumacza (jest to usługa standardowa, nie pobieramy za nią dodatkowych opłat)
  5. Kontrola jakości (obejmuje korektę językową jak również dopasowanie graficzne oryginału do dokumentu.)
uwaga

Pracują dla nas najlepsi tłumacze języka rosyjskiego z Polski, Ukrainy i Rosji!

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.