5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia słowacki

Tłumaczenia słowackie to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Słowacki: tłumaczenia

 

Nasze biuro wykona dla Państwa zarówno tłumaczenia słowacko polskie jak i tłumaczenia słowacko czeskie. Nasi tłumacze to zespół specjalistów z różnych dziedzin. Jeśli więc potrzebujesz tłumaczenie zwykłe lub tłumaczenie bardzo specjalistyczne z wąskiej dziedziny – skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie bardzo korzystne ceny. Z pewnością będziesz zadowolony/a.

 

Język słowacki jest z nami od początku działalności, tj. od 2007 roku. W tym czasie zbudowaliśmy silny i profesjonalny zespół, żeby spełnić Twoje oczekiwania. Pamiętaj więc – tłumaczenia słowackie tylko u nas!

 

 

Tłumaczenia słowackie dla biznesu

 

Nasza działalność tłumaczeniowa skierowana jest nie tylko dla osób prywatnych. Obsługujemy duże przedsiębiorstwa oraz mikro firmy z całego kraju a także z Czech i Słowacji.

 

Dlaczego nasze tłumaczenia słowackie cieszą się tak dużą popularnością? To dość proste. Mamy sprawdzonych przez lata współpracy tłumaczy. Dlatego u nas jest zawsze profesjonalnie i na czas! Ponadto dbamy o to, aby tłumaczenia były wykonywane przez native speakerów języka docelowego. Daje to gwarancję dobrze wykonanego zlecenia.

Tłumaczenia pisemne słowacki

 

Oferujemy Państwu szeroką gamę tłumaczeń pisemnych języka słowackiego. Specjalizujemy się w różnych branżach, dlatego nasze tłumaczenia pisemne języka słowackiego wykonywane są przez odpowiednio wykwalifikowaną kadrę. Od naszych tłumaczy wymagamy wiedzy merytorycznej z danej branży. Każdy z nich tłumaczy tylko w ramach własnej specjalizacji.

Tłumaczenia słowackie online

 

Czy wiesz, że większość tłumaczeń, które zlecają nasi Klienci wykonujemy online? Prawda, że jest to dla Ciebie miła perspektywa?.. Nie musisz wychodzić z domu żeby zlecić tłumaczenie online języka słowackiego. Wystarczy, że wyślesz nam tekst do wyceny. Poprowadzimy Cię przez całe zamówienie szybko i sprawnie!

Korekta tłumaczeń słowackich

 

Oferujemy również korekty tłumaczeń słowackich. U nas masz pewność, że korekta zostanie wykonana przez native speakera. Dzięki temu Twój tekst czy dokument będzie zawsze na najwyższym poziomie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś i poproś o ofertę!

 

 

Jaka jest cena tłumaczenia słowackiego?

Tłumaczenia polsko – słowackie

 

od 44 zł netto / 1800 zzs

Tłumaczenia słowacko – polskie

 

od 44 zł netto/ 1800 zzs

Tłumaczenia słowacko czeskie

 

od 55 zł netto / 1800 zzs

Tłumaczenia z polskiego na słowacki

 

Nasze biuro wykonuje profesjonalne tłumaczenia z polskiego na słowacki. Każde tłumaczenie na słowacki wykonują u nas native speakerzy języka słowackiego. Język słowacki nie jest zbyt powszechnym językiem obcym w Polsce. Oznacza to, że nie ma zbyt wielu tłumaczy tego języka. Ponadto native speaker języka słowackiego lepiej przetłumaczy niuanse językowe, które mają ogromny wpływ na jakość tłumaczenia. Naszych tłumaczy dobieramy bardzo starannie. Dzielimy ich na dziedziny, w których się specjalizują. Dzięki temu Twój dokument trafia zawsze w ręce specjalisty znającego specyfikę branży oraz słownictwo specjalistyczne i żargon.

 

Tłumaczenie z polskiego na słowacki przechodzi u nas podwójną weryfikację. Wykonane już tłumaczenie na słowacki zostaje sprawdzone przez tłumacza, który wykonał tłumaczenie.  Następnie trafia do innego korektora w celu wykonania dodatkowej korekty tekstu pod względem stylistycznym, ortograficznym i gramatycznym. Pracując w ten sposób dostarczamy Państwu profesjonalny przekład.

tłumaczenie z polskiego na słowackitłumaczenie z polskiego na słowacki
tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak szybko i sprawnie zlecić tłumaczenie słowackie?

 

Wyślij dokument do wyceny: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę otrzymasz w 15 minut w godzinach pracy biura.

 

 

 

Jeśli jesteś zdecydowany na tłumaczenie wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie będziesz mógł dokonać przedpłaty. Jak już to zrobisz wyślij nam potwierdzenie wykonania przelewu.

 

Tłumaczenie otrzymasz w umówionym terminie. Na pewno będziesz zadowolony/a i chętnie do nas wrócisz! Zapraszamy!

 

 

 

Najczęściej zadawane pytanie o tłumaczenia słowackie

Termin uzależniony jest od wielkości dokumentu oraz stopnia trudności tekstu. Dlatego wyślij nam dokument do wyceny. Wówczas będziemy mogli również określić czas realizacji.

Tak jesteśmy płatnikiem VAT. Dla tłumaczeń obowiązuje stawka VAT w wysokości 23%

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.