5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia słowacki

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA SŁOWACKIE

Czym charakteryzują się profesjonalne przekłady? Dla nas to tłumaczenia wykonane przez kompetentnych tłumaczy z solidnym wykształceniem lingwistycznym z zakresu tłumaczeń oraz obszerną wiedzą z dziedziny, w której tłumaczymy. Właśnie tacy specjaliści pracują w naszym biurze i będą realizować Państwa zlecenia.
Oferujemy Państwu zarówno tłumaczenia słowacko – polskie jak i słowacko – czeskie. Podczas pracy stawiamy na jakość, dlatego oferujemy Państwu przekłady wykonywane tylko przez wykwalifikowanych tłumaczy języka słowackiego.

CENNIK TŁUMACZEŃ SŁOWACKICH

Polityką naszego biura tłumaczeń jest dostarczanie Państwu wysokiej jakości tłumaczeń w konkurencyjnych cenach. Ceny tłumaczeń słowackich kształtują się w przedziale 44 zł netto – 55 zł netto za stronę w zależności od stopnia trudności tekstu. W celu poznania szczegółowej wyceny prosimy o wysłanie zapytania na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Chętnie też odpowiemy na wszystkie Państwa pytania pod nr tel. 725 65 99 87. Zapraszamy do kontaktu!

SPECJALIZACJE TŁUMACZY JĘZYKA SŁOWACKIEGO

Naszych tłumaczy słowackiego dobieramy bardzo skrupulatnie. Zależy nam, aby pracowali dla nas najlepsi! Dlatego proces rekrutacyjny w naszym biurze to skomplikowana “machina”, której podołają tylko najlepsi specjaliści. Jesteśmy dumni z naszych tłumaczy oraz wspólnej pracy, jaką codziennie wkładamy w realizację Państwa projektów!

uwaga

Pracują dla nas najlepsi tłumacze języka słowackiego z Polski i Słowacji.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.