5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia specjalistyczne

Gwarantujemy wysoką jakość przekładu

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia specjalistyczne

 

Czym są tłumaczenia specjalistyczne? Zawierają one fachowe słownictwo dotyczące danej branży i wymagają wiedzy merytorycznej tłumacza. Są to swego rodzaju tłumaczenia specjalne i powinny być wykonywane przez osoby odpowiednio do tego przygotowane.

 

Nasi tłumacze specjalistyczni pracują dla nas od 2007 roku. Przeszli w tym czasie wiele kursów branżowych organizowanych przez specjalnie do tego powołane instytucje jak TEPIS. Ponadto każdego dnia realizują wiele zleceń tłumaczeniowych dla naszych Klientów. Nasza wiedza merytoryczna oraz wieloletnie doświadczenie stanowi dla Państwa najlepszy dowód na to, że wykonane przez nas tłumaczenie specjalistyczne będzie na najwyższym poziomie.

Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne

 

Zarówno tłumaczenia specjalistyczne jak i pozostałe przechodzą u nas dodatkowy proces weryfikacji przez drugiego tłumacza. Dbamy o jakość naszych tłumaczeń i renomę naszego biura, dlatego pracują dla nas najlepsi tłumacze specjalistyczni. Ponadto jako właściciel biura również jestem tłumaczem specjalistycznym języka niemieckiego i osobiście dbam o profesjonalny zespół. Zależy mi, aby w moim biurze pracowali tylko najlepsi tłumacze z odpowiednim wykształceniem, wiedzą merytoryczną i doświadczeniem.

 

Jak wyceniamy tłumaczenia specjalistyczne? Wystarczy wysłać do nas krótkie zapytanie, aby poznać szczegółową cenę tłumaczenia dokumentu. Co ważne – nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji. Dlatego, jeśli „gonią Państwa terminy”, prosimy o informację – postaramy się dostosować.

Tłumacz specjalistyczny do twojej dyspozycji

 

Zatrudniamy tylko sprawdzonych tłumaczy specjalistycznych. Nasz proces rekrutacyjny polega na wykonaniu szeregu zleceń. Wyłaniamy w nim najlepszych specjalistów z różnych branż. Wszystko po to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy do kontaktu!

 

Profesjonalny tłumacz specjalistyczny

 

 

Dobry tłumacz specjalistyczny to podstawa jeśli potrzebujesz profesjonalnego przekładu. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość tłumaczenia. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę, którą sprawdziliśmy przez lata działalności.

 

 

Tłumaczenie specjalistyczne a specjalizacja

 

Jeśli chcesz, aby twoje tłumaczenie było wykonane na odpowiednim poziomie wybieraj tylko sprawdzonych tłumaczy specjalistycznych. Jeśli nie masz czasu na weryfikację tłumacza, koniecznie powierz tłumaczenie specjalistyczne w nasze ręce. Naszych tłumaczy sprawdziliśmy przez wiele lat współpracy i podzieliliśmy ich na specjalizacje.

Dobre tłumaczenie specjalistyczne

 

 

Nasze biuro gwarantuje swoim Klientom wysoką jakość przekładu. Ponadto oferujemy bardzo korzystne stawki za stronę oraz nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji. Wyślij zapytanie już dziś: biuro@tlumaczneia-express24.pl

 

 

Ile kosztuje tłumaczenie specjalistyczne?

język polski – język obcy

 

od 39 zł netto/ 1800 znaków ze spacjami

korekta językowa

 

od 25 zł netto/ 1800 zzs

język obcy – język obcy

 

od 55 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zamówić tłumaczenie specjalistyczne?

Na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl wyślij plik do wyceny. Wycenę wraz z terminem realizacji wyślemy w 15 minut w godzinach pracy biura.

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie będziesz mógł/ mogła wykonać przedpłatę.

 

Przetłumaczony dokument otrzymasz w ustalonym terminie. Z pewnością będziesz zadowolony/ zadowolona.

 

Pytania naszych Klientów o tłumaczenia specjalistyczne

Tylko wykwalifikowana kadra. Nasi tłumacze specjalistyczni posiadają nie tylko doskonałą znajomość języka i umiejętności tłumaczeniowe poparte studiami magisterskimi, szkoleniami czy studiami podyplomowymi. Nasi tłumacze specjalistyczni posiadają wiedzę merytoryczną z danej dziedziny. Każdy z nich posiada specjalizację w 1 lub 2 dziedzinach.

Czas realizacji zależy od wielkości dokumentu. Prosimy o wysłanie pliku do wyceny. Wówczas określimy również czas realizacji.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.