Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia to nasza pasja

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Czym są tłumaczenia specjalistyczne? Zawierają one fachowe słownictwo dotyczące danej branży i wymagają wiedzy merytorycznej tłumacza. Są to swego rodzaju tłumaczenia specjalne i powinny być wykonywane przez osoby odpowiednio do tego przygotowane. Nasi tłumacze specjalistyczni pracują dla nas od 2007 roku. Przeszli w tym czasie wiele kursów branżowych organizowanych przez specjalnie do tego powołane instytucje jak TEPIS. Ponadto każdego dnia realizują wiele zleceń tłumaczeniowych dla naszych Klientów. Nasza wiedza merytoryczna oraz wieloletnie doświadczenie stanowi dla Państwa najlepszy dowód na to, że wykonane przez nas tłumaczenie specjalistyczne będzie na najwyższym poziomie. Nasz biuro posiada w swojej ofercie: tłumaczenia pisemne specjalistyczne a w tym: tłumaczenia specjalistyczne po angielsku, tłumaczenia specjalistyczne po niemiecku. Jednak to nie wszystkie języki, jakie mamy dla Państwa w ofercie – wykonujemy również tłumaczenia specjalistyczne po rosyjsku i tłumaczenia specjalistyczne po francusku.

Tłumaczenia specjalne jak i pozostałe, które wykonujemy przechodzą dodatkowy proces weryfikacji przez drugiego tłumacza. Dbamy o jakość naszych tłumaczeń i renomę naszego biura, dlatego pracują dla nas najlepsi tłumacze specjalistyczni. Jako właściciel biura również jestem tłumaczem specjalistycznym języka niemieckiego i osobiście dbam o to, aby w moim biurze pracowali tylko najlepsi tłumacze z odpowiednim wykształceniem, wiedzą merytoryczną i doświadczeniem. Jak wyceniamy tłumaczenia specjalistyczne? Powyżej znajduje się poglądowy cennik tłumaczenia specjalistycznego, w celu uzyskania szczegółowej wyceny prosimy o wysłanie dokumentu do wyceny. znajduje się tłumaczenia specjalnych za stronę obliczeniową uznaje się 1800 znaków ze spacjami a cena kształtuje się w przedziale 39- 45 zł netto za stronę. Nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji, stąd jeśli „gonią Państwa terminy”, prosimy o informację – postaramy się dostosować.

BIURO TŁUMACZEŃ SPECJALISTYCZNYCH

Nasze biuro tłumaczeń specjalistycznych oferuje najwyższej jakości przekłady. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne po angielsku, niemiecku, francusku i po rosyjsku. Tłumaczymy również inne języki na Państwa życzenie. Czy biuro tłumaczeń specjalistycznych musi być drogie? Nasze nie jest. Wiele lat naszej działalności poświęciliśmy na szkolenie naszego zespołu a dodatkowo w naszej pracy wspierają nas narzędzia CAT, dzięki której szybciej i efektywniej wykonujemy przekłady a ponadto tworzymy bazy słownictwa fachowego, dzięki czemu każdy dokument zlecony dla naszego biura tłumaczeń specjalistycznych będzie zawsze spójny językowo! Tłumaczenia specjalistyczne to dla nas codzienność, dlatego możemy zaoferować Państwu tanie przekłady wysokiej jakości.

Dla Państwa wygody przyjmujemy dokumenty w formie elektronicznej (skany, zdjęcia) wysłane na nasz adres mailowy, zdjęcia wysłane na nasz nr telefonu, whats up 725 65 99 87 lub Messenger. W wiadomości proszę wpisać Państwa adres mailowy, na który mamy wysłać wycenę.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!