Tłumaczenie stron www

Tłumaczenia to nasza pasja

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

W dobie globalizacji wielojęzyczny serwis internetowy – strona www – jest podstawowym elementem wspierającym rozwój na rynkach zagranicznych. Tłumaczenie stron internetowych wymaga od tłumacza odpowiedniej wiedzy specjalistycznej z dziedziny, w której tłumaczy a ponadto umiejętności marketingowych, dzięki którym zaprezentowane treści będą lekkie i przyjazne dla użytkownika. Wiemy jak ważna jest profesjonalnie przetłumaczona strona internetowa czy sklep internetowy – to podstawa do pozyskania nowych Klientów – dlatego starannie dobieramy tłumaczy, który wykonują tłumaczenia. Pracują dla nas wykwalifikowani tłumacze posiadający wiedzę merytoryczną z różnych branż. Ponadto pracujemy przy pomocy narzędzi CAT, które wspierają proces doboru odpowiedniego i spójnego słownictwa. Przetłumaczyliśmy już wiele serwisów i stron www i tym samym wspieramy naszych Klientów w tworzeniu pozytywnego i profesjonalnego wizerunku.

Wykonujemy między innymi:

  • Tłumaczenia stron internetowych dla firm doradztwa personalnego
  • Tłumaczenia stron internetowych firm z branży metalurgicznej
  • Tłumaczenia stron internetowych firm z branży chemicznej
  • Tłumaczenia stron internetowych dla firm z branży farmaceutycznej
  • Tłumaczenia stron internetowych dla firm z branży marketingu internetowego
  • Tłumaczenia stron internetowych dla firm produkcyjnych z różnych branż
  • Tłumaczenia stron internetowych dla firm z branży usługowej.
  • Tłumaczenie sklepów internetowych

Należy pamiętać, że strona internetowa zawsze będzie naszą wizytówką, stąd tłumaczenie należy powierzyć w zaufane ręce. Nasze biuro gwarantuje Państwu najwyższej jakości przekład dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze tłumaczy

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!