5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenie stron

Tłumaczenia i lokalizacja stron

SZYBKA WYCENA

PROFESJONALNE TŁUMACZENIE STRON

W dobie globalizacji wielojęzyczny serwis internetowy czy strona jest podstawowym elementem wspierającym rozwój na rynkach zagranicznych. Tłumaczenie stron wymaga od tłumacza odpowiedniej wiedzy specjalistycznej z dziedziny, w której tłumaczy a ponadto umiejętności marketingowych, dzięki którym zaprezentowane treści będą lekkie i przyjazne dla użytkownika. Wiemy jak ważna jest profesjonalnie przetłumaczona strona internetowa czy sklep internetowy – to podstawa do pozyskania nowych Klientów – dlatego starannie dobieramy tłumaczy, który wykonują tłumaczenia. Pracują dla nas wykwalifikowani tłumacze posiadający wiedzę merytoryczną z różnych branż. Ponadto pracujemy przy pomocy narzędzi CAT, które wspierają proces doboru odpowiedniego i spójnego słownictwa. Przetłumaczyliśmy już wiele serwisów i stron www i tym samym wspieramy naszych Klientów w tworzeniu pozytywnego i profesjonalnego wizerunku.

TŁUMACZENIE STRON – NASZE BRANŻE

Wykonujemy między innymi tłumaczenie stron:

  • dla firm doradztwa personalnego
  • dla firm z branży metalurgicznej
  • dla firm z branży chemicznej
  • dla firm z branży farmaceutycznej
  • dla firm z branży marketingu internetowego
  • dla firm produkcyjnych z różnych branż
  • dla firm z branży usługowej.
  • Tłumaczenie sklepów internetowych
uwaga

TŁUMACZENIE STRON W OPARCIU O SEO

Należy pamiętać, że strona internetowa zawsze będzie naszą wizytówką, stąd tłumaczenie należy powierzyć w zaufane ręce. Jeżeli planujemy rozpocząć ekspansję rynków zagranicznych należy zadbać o wybór odpowiednich fraz, które chcemy pozycjonować na rynku angielskim czy niemieckim. Tłumacz powinien więc ściśle współpracować z Państwa agencją lub analitykiem SEO i wspólnie wyznaczyć frazy, które mają znaleźć się w tekście. Zwykłe tłumaczenie strony nie wiele da, podobnie jak stworzenie witryny internetowej bez współpracy z analitykiem znającym się na pozycjonowaniu. Nieodpowiednio stworzona strona ze źle dobranymi treściami nie będzie widoczna. Dlatego już na początku należy zadbać o „soczyste” tłumaczenie, które będzie zoptymalizowane pod kątem fraz kluczowych dla naszej działalności.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.