5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia stron internetowych

RZETELNIE - NA CZAS - W OPARCIU O SEO

SZYBKA WYCENA


Tłumaczenia stron internetowych – angielski, niemiecki, rosyjski, czeski


 

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń stron internetowych. Realizujemy duże projekty tłumaczeniowe stron i serwisów internetowych w oparciu o SEO. Pracujemy w oparciu o wybrane przez Ciebie słowa kluczowe.

 

W dobie globalizacji dobrze przetłumaczony wielojęzyczny serwis internetowy czy strona jest podstawowym elementem wspierającym rozwój na rynkach zagranicznych. Dlatego też tłumaczenia stron internetowych wykonują u nas tłumacze z odpowiednimi kwalifikacjami – posiadają wiedzę specjalistyczną z dziedziny, w której tłumaczą. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę. Dzięki temu nasze tłumaczenia stron są zawsze na najwyższym poziomie.

 

Nasi tłumacze posiadają również odpowiednie umiejętności marketingowe. To właśnie dzięki nim prezentowane treści będą lekkie i przyjazne dla użytkownika.

 

Wiemy, jak ważne jest profesjonalne tłumaczenie stron, czy sklepów internetowych. To podstawa do pozyskania nowych Klientów! Dlatego starannie dobieramy naszych tłumaczy. Pracują dla nas tylko najlepiej wykwalifikowani tłumacze z wiedzą merytoryczną w danej branży. Ponadto pracujemy przy pomocy narzędzi CAT, które wspierają proces doboru odpowiedniego i spójnego słownictwa.

Zlecając nam tłumaczenie strony www masz pewność dobrze wykonanej usługi. Sprawimy, że strona będzie Twoją wizytówką. Pokażemy Ciebie i Twoje produkty w jak najlepszym świetle.

 

Możemy pochwalić się wieloma profesjonalnie przetłumaczonymi serwisami i stronami. Tym samym wspieramy naszych Klientów w tworzeniu pozytywnego i profesjonalnego wizerunku. Do zakupów Klientów zachęca zwykle strona. Dlatego nasze biuro zadba tłumaczenie Twojej strony internetowej – będzie profesjonalne i zachęci do zakupów i częstszych odwiedzin.


Wykonamy tłumaczenie strony www w oparciu o SEO


 

Wykonamy tłumaczenie strony internetowej tak, aby była Twoją wizytówką. Na Twoje życzenie zadbamy również o nasycenie wskazanymi przez Ciebie frazami.

 

Na Twoje życzenie nasz tłumacz będzie współpracować z Twoją agencją lub analitykiem SEO. Wówczas wspólnie wyznaczą frazy, które znajdą się w tekście. Pamiętaj, że zwykłe tłumaczenie strony internetowej to za mało. Podobnie jak stworzenie witryny internetowej bez współpracy z analitykiem znającym się na pozycjonowaniu. Nasze tłumaczenie w oparciu o właściwą optymalizację treści sprawi, że będziesz widoczny w internecie. Chętnie przyczynimy się do Twojego sukcesu w internecie! Podczas tłumaczenia Twojej strony internetowej zadbamy o „soczyste” treści marketingowe, które zwiększą Twoją sprzedaż.


Tłumaczenie regulaminu sklepu internetowego


 

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, pamiętaj o stworzeniu regulaminu sklepu – my zaś zajmiemy się jego tłumaczeniem. Jeśli sprzedajesz za granicę, masz również obowiązek wykonać tłumaczenie regulaminu sklepu internetowego i zamieścić go na stronie. Jest to nie tylko Twój obowiązek ale i kwestia wizerunkowa. Wszystkie profesjonalne firmy posiadają tłumaczenie regulaminu sklepu internetowego na języki urzędowe kraju, do którego sprzedają swoje produkty przez internet.

 

Wykonamy dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie regulaminu. Będzie ono zabezpieczeniem Twoich praw. Zapewniamy profesjonalne przekłady i zatrudniamy tylko wykwalifikowanych tłumaczy, dlatego nasze tłumaczenia cieszą się tak dużą popularnością.


Soczyste tłumaczenie strony internetowej


 

Zadbamy o soczyste tłumaczenie każdej strony internetowej. Wyślij nam słowa kluczowe a my rozlokujemy je właściwie podczas tłumaczenia Twojej strony.

 


Nasycenie frazami


 

Zadbamy o odpowiednie nasycenie tłumaczenia frazami kluczowymi, a także ich odmianami. Twoją stronę przetłumaczymy lekkim piórem.


Zadbaj o widoczność


 

Dostarcz nam treści, które będą odpowiadały na pytania Klientów. Wykonując tłumaczenie strony internetowej zadbaj o to, by odpowiadać na pytania Klientów. Dzięki temu Twoja promocja w sieci będzie efektywna.

 


Zapoznaj się z naszym cennnikiem tłumaczeń stron www, który znajduje się poniżej. Jest to cennik poglądowy. Ostateczna cena tłumaczenia strony będzie zależała od wybranego języka jak również fachowości tekstu.

Jeśli w cenniku nie znajdziesz języka, który Cię interesuje, wyślij do nas zapytanie. Wykonamy dla Ciebie spersonalizowaną wycenę biuro@tlumaczenia-express24.pl


 

Cennik tłumaczeń stron internetowych

Tłumaczenie strony na EN, DE

 

od 35 zł netto/ strona

Tłumaczenie strony na FR, UA, RU

 

od 38 zł netto/ netto strona

Tłumaczenie strony na CZ, SK

 

od 44 zł netto/ strona

Dlaczego warto tłumaczyć stronę internetową?

 

Planując ekspansję rynków zagranicznych koniecznie zadbaj o tłumaczenie strony internetowej na angielski lub niemiecki. Ważne, abyś dobrał właściwe słowa kluczowe a najlepiej długi ogon. Następnym krokiem jest właściwe rozlokowanie słów kluczowych na różne podstrony i stronę główną. Optymalizacja pod kątem słów kluczowych ma ogromne znaczenie. Jednak strona nie może być przeoptymalizowana.  Ważne są więc nagłówki, muszą znaleźć się w nich słowa kluczowe, które pozycjonujesz. Następnie słowa kluczowe muszą się znaleźć także w treści. Jeśli masz już przygotowane te ramy – my zajmiemy się tłumaczeniem.

 


Jak dobrać słowa kluczowe w tłumaczeniu strony?


 

Pamiętaj, abyś dostarczył nam do tłumaczenia przemyślane treści, ukierunkowane pod odbiorcę a nie pod robota Google. W sieci dostępne są narzędzia, dzięki którym możesz sprawdzić o co pytają Klienci w sieci. Odpowiadając na ich pytania na swojej stronie internetowej zyskujesz większy ruch na stronie. Bazując na pytaniach Klientów możesz wyodrębnić długi ogon, czyli interesujące Ciebie frazy kluczowe. Ważne abyś umiał zatrzymać Klienta i poprowadzić go przez całą ścieżkę aż po zakup właśnie u Ciebie. My zaś wdrożymy te wszystkie zasady podczas tłumaczenia Twojej strony internetowej.

tłumaczenie stronytłumaczenie strony
tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zlecić tłumaczenie strony w oparciu o SEO?

Na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl wyślij treści z twojej strony. Wskaż koniecznie frazy, które planujesz pozycjonować i którymi mamy nasycić tekst. Nie rób tego bez namysłu, sprawdź statystyki.

Zastanów się dwa razy przed wysłaniem fraz. Czy aby na pewno chcesz się na nich skupiać? Może warto przeanalizować je z analitykiem SEO? Pamiętaj! Właściwie dobrane frazy to sukces Twojej strony!

Wycenę przygotujemy w 15 minut w godzinach pracy biura. Pracujemy od poniedziałku do piątku 8:00-16:00.

 

 

 

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie prześlij nam dane do faktury, na jej podstawie będziesz mógł/ mogła dokonać przedpłaty.

Tłumaczenie dostarczymy na maila w uzgodnionym wspólnie terminie.

 

Z pewnością będziesz zadowolony i wrócisz po więcej!

 

 

Najczęściej zadawane pytania o tłumaczenia stron www

Średni koszt tłumaczenia strony internetowej w naszym biurze to 39 zł netto/ 1800 zzs. Jeśli chcesz poznać dokładny koszt wyślij nam treści w formacie word lub exel.

Do wyceny potrzebne są treści w formacie word lub exel. Często strony są bardzo rozbudowane, stąd moglibyśmy pominąć jakieś treści przy wycenie. Posiadając dostęp do panelu administracyjnego możecie Państwo w łatwy sposób eksportować treści. Państwa informatyk z pewności Wam w tym pomoże.

To zależy od tego jak „duża” jest Państwa strona. Prosimy o przesłanie treści. Wraz z wyceną określimy najszybszy możliwy czas realizacji.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.