Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

Tłumaczenia techniczneZapraszamy do kontaktu

Wykonujemy:

 

Tłumaczenia dokumentacji technicznej

 

Nasze biuro zajmuje się kompleksowym tłumaczeniem dokumentacji technologicznej, czyli kosztorysów, planów inwestycyjnych, dokumentacji potrzebnej do realizacji inwestycji, obliczeń konstrukcyjnych, rysunków jak również dokumentacji przetargowej.

W tłumaczeniach technicznych najważniejsza jest rzetelność, precyzja i wiedza merytoryczna, którą zapewniamy w naszych tłumaczeniach. Tłumaczenia techniczne powierzamy najbardziej doświadczonym tłumaczom z danej dziedziny posiadającym odpowiednią wiedzę merytoryczną. Ponadto przez wiele lat działalności stworzyliśmy bazy danych technicznych urządzeń i maszyn. Tłumaczenia dokumentacji technicznej wykonujemy dla języka angielskiego i niemieckiego. 

Tłumaczenia techniczne to specyficzna dziedzina. Przy wyborze tłumacza wykonującego tłumaczenie techniczne należy pamiętać, że nikt nie może być specjalistą w wielu dziedzinach. W tej sytuacji najlepiej jest skorzystać z biura specjalizującego się w tłumaczeniach technicznych. Oznacza to, że kadra będzie profesjonalnie dobrana, zazwyczaj po wieloetapowych weryfikacjach mających na celu wyłonienie najlepszych specjalistów. 

 

Tłumaczenia techniczne

 

Tłumaczenia techniczne to bardzo wąska dziedzina w różnych branżach. Wyobraźmy sobie ogrom firm produkcyjnych - każda z nich to osobna branża z innym sprzętem, maszynami, produktami. Tak wielu specjalistów potrzeba, aby dobrze wykonać tłumaczenie techniczne. Dlatego od wielu lat naszej działalności nieustannie zatrudniamy nowych wykwalifikowanych specjalistów w tłumaczeniach technicznych z różnych branż. Dodatkowo wysyłamy naszych tłumaczy na szkolenia branżowe, po to aby ciągle podnosić nasze kwalifikacje. Dzięki temu gwarantujemy Państwu od wielu lat nieustannie najlepszej jakości przekłady z zakresu tłumaczeń technicznych.

 

Tłumaczenia norm technicznych

 

Zajmujemy się również tłumaczeniem norm technicznych takich jak normy zakładowe, krajowe i międzynarodowe. Tłumaczenia norm technicznych przekazywane są w formie tłumaczenia zwykłego lub przysięgłego w zależności od przeznaczenia dokumentu. Przekład powierzamy tylko wykwalifikowanym tłumaczom, którzy oprócz wiedzy technicznej posiadają również wiedzę z zakresu prawa o zamówieniach publicznych. Normy techniczne to specyficzna dziedzina tłumaczeń wymagająca od tłumacza dużej wiedzy merytorycznej, dlatego zamiast eksperymentować z tłumaczami, którzy są tani a jakość ich tłumaczeń nie została nigdzie potwierdzona, lepiej skorzystać z biura, które profesjonalnie zajmuje się tłumaczeniami norm technicznych a co za tym idzie zatudnia jedynie wykwalifikowaną kadrę.

 

Tłumaczenia kart charakterystyki i

 

opisów maszyn

 

Tłumaczenia kart charakterystyki wymagają od tłumacza znajomości zasad tworzenia tego typu dokumentów. Karty charakterystyki informują przede wszystkim o zagrożeniach, jakie niesie za sobą stosowanie danej substancji chemicznej, przedstawiają dane chemiczne substancji oraz procedury konieczne podczas jej zastosowania.

Tłumaczenia opisów maszyn wykonują w naszym biurze jedynie tłumacze posiadający wiedzę z zakresu budowy maszyn i ich funkcjonowania. Ponadto nasze biuro korzysta podczas pracy z narzędzi CAT, które umożliwiają nam tworzenie baz słownictwa specjalistycznego jak również utrzymanie spójności nazewnictwa stosowanego w Państwa przedsiębiorstwie.

 

 
 
 
Zaufali nam
Slider - form
  • Slider 10
  • Slider 11
Script logo