Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

Tłumaczenia techniczneZapraszamy do kontaktu

Wykonujemy:

 

Tłumaczenia dokumentacji technicznej

 

Nasze biuro zajmuje się kompleksowym tłumaczeniem dokumentacji technologicznej, czyli kosztorysów, planów inwestycyjnych, dokumentacji potrzebnej do realizacji inwestycji, obliczeń konstrukcyjnych, rysunków jak również dokumentacji przetargowej.

W tłumaczeniach technicznych najważniejsza jest rzetelność, precyzja i wiedza merytoryczna, którą zapewniamy w naszych tłumaczeniach. Tłumaczenia te powierzamy najbardziej doświadczonym tłumaczom z danej dziedziny posiadającym odpowiednią wiedzę merytoryczną. Ponadto przez wiele lat działalności stworzyliśmy bazy danych technicznych urządzeń i maszyn. Tłumaczenia dokumentacji technicznej wykonujemy dla języka angielskiego i niemieckiego.

 

Tłumaczenia norm

 

Zajmujemy się również tłumaczeniem norm zakładowych, krajowych i międzynarodowych. Tłumaczenia te przekazywane są w formie tłumaczenia zwykłego lub przysięgłego w zależności od przeznaczenia dokumentu. Przekład powierzamy tylko wykwalifikowanym tłumaczom, którzy oprócz wiedzy technicznej posiadają również wiedzę z zakresu prawa o zamówieniach publicznych.

 

Tłumaczenia kart charakterystyki i

 

opisów maszyn

 

Tłumaczenia kart charakterystyki wymagają od tłumacza znajomości zasad tworzenia tego typu dokumentów. Karty charakterystyki informują przede wszystkim o zagrożeniach, jakie niesie za sobą stosowanie danej substancji chemicznej, przedstawiają dane chemiczne substancji oraz procedury konieczne podczas jej zastosowania.

Tłumaczenia opisów maszyn wykonują w naszym biurze jedynie tłumacze posiadający wiedzę z zakresu budowy maszyn i ich funkcjonowania. Ponadto nasze biuro korzysta podczas pracy z narzędzi CAT, które umożliwiają nam tworzenie baz słownictwa specjalistycznego jak również utrzymanie spójności nazewnictwa stosowanego w Państwa przedsiębiorstwie.

 

Tłumaczenia instrukcji obsługi

 

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia instrukcji obsługi, montażu maszyn i urządzeń. Posiadamy wykwalifikowany zespół tłumaczy technicznych zajmujący się na co dzień tłumaczeniami o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą korzystanie z różnych maszyn i urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przekłady były jak najbardziej rzetelne i fachowe. Dokumentacja, którą Państwu dostarczamy jest zawsze jednolita z oryginałem pod względem graficznym jak również spójna językowo.

Tłumaczenia instrukcji obsługi wykonujemy dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. dla przemysłu energetycznego, metalowego, mineralnego, poligraficznego, chemicznego i innych.

 
Tłumacz angielskiego warszawa
 
Zaufali nam
Slider - form
  • Slider 10
  • Slider 11
Script logo