5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia ukraiński

Pracujemy z pasją dla Ciebie

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenia ukraiński – nasza specjalizacja

 

Tłumaczenia ukraińskie to pasja naszego zespołu. Każdego dnia pracujemy na Twoje zadowolenie z naszych przekładów. Nasz zespół nieustannie się dla Ciebie kształci. Jesteśmy zdania, że oprócz znajomości języka duże znaczenie ma również wiedza branżowa. Dlatego naszych tłumaczy podzieliliśmy na specjalizacje. Każdy z nich wykonuje tłumaczenia ukraińskie tylko w dziedzinach, w których się specjalizuje.

Tłumaczenia ukraiński to nasza specjalizacja. Dlatego jeśli potrzebujesz profesjonalne tłumaczenie ukraińskie, koniecznie zgłoś się do nas! Wyślij zapytanie już dziś: biuro@tlumaczenia-express24.pl Jesteśmy do Twojej dyspozycji również pod numerem telefonu ☎ 725 659 987

Tłumaczenia z polskiego na ukraiński – nasza oferta

 

Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia z polskiego na ukraiński wykonane tylko przez native speakerów języka ukraińskiego. Każde tłumaczenie z polskiego na ukraiński przechodzi u nas dodatkową korektę drugiego tłumacza. Dlatego za każdym razem trafia do Państwa tłumaczenie ukraińskie najwyższej jakości.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również małych i dużych przedsiębiorstw. Realizujemy duże projekty przy współpracy kilku tłumaczy dbając przy tym o spójność słownictwa oraz dodatkową weryfikację na każdym etapie realizacji projektu.
Tłumaczenia języka ukraińskiego to nie tylko nasza pasja, ale i ciężka praca każdego dnia. Chcemy być najlepsi i jesteśmy dumni, że nasi Klienci tak chętnie do nas wracają!

Fachowe tłumaczenia polsko ukraińskie

 

 

Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę. Wszystkie tłumaczenia na język ukraiński wykonywane są przez native speakerów. Dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego korekta drugiego tłumacza u nas jest w standardzie.

 

Tłumaczenie ukraińsko – rosyjskie

 

 

Na Twoje życzenie wykonamy także tłumaczenia ukraińsko – rosyjskie. Jeśli interesują Ciebie inne połączenia językowe, skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy ofertę.

Tłumaczenia dokumentacji kadrowej na ukraiński

 

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje między innymi tłumaczenia dokumentacji kadrowej na język ukraiński. W związku ze wzrostem zatrudnienia obywateli z Ukrainy tłumaczenie dokumentów kadrowych na język ukraiński stało się w naszym biurze bardzo popularne.

Jaka jest cena tłumaczenia z i na ukraiński?

Tłumaczenie ukraińsko – polskie

 

od 37 zł netto/ strona

Tłumaczenie polsko – ukraińskie

 

od 37 zł netto / strona

 

 

Tłumaczenie ukraińsko – rosyjskie

 

od 39 zł netto/ strona

Tłumaczenia ukraińskie na rynku polskim

 

Od czasu otworzenia rynku pracy dla Ukrainy tłumaczenia ukraiński są co raz bardziej poszukiwane. Zarówno tłumaczenia uwierzytelnione jak i tłumaczenia zwykłe języka ukraińskiego stanowią duży odsetek tłumaczeń wykonywanych przez biura tłumaczeń. Język ukraiński nie był dotychczas zbyt powszechny w Polsce dlatego na rynku ciągle brakuje tłumaczy szczególnie w tłumaczeniach z języka ukraińskiego na polski.

 

Wiele polskich firm zatrudnia pracowników z Ukrainy. Oznacza to, że wszelka dokumentacja firmowa, umowy o pracę, regulaminy pracy muszą zostać przetłumaczone na język ukraiński.
Ponadto również w placówkach oświaty obserwujemy coraz większy odsetek dzieci z Ukrainy. Polskie szkoły wychodząc na przeciw przybyszom z Ukrainy wykonują tłumaczenia na język ukraiński podstawowych informacji o zasadach panujących w szkole, regulaminie czy praw ucznia.
Nasze biuro wspiera te wszystkie firmy i instytucje wykonując profesjonalne tłumaczenia na język ukraiński. Jeśli poszukujesz więc profesjonalnego biura, które wykona dla Ciebie tłumaczenie dokumentacji firmowej na język ukraiński, koniecznie skontaktuj się z nami: biuro@tlumaczenia-express24.pl

tłumaczenia ukraińskietłumaczenia ukraińskie

Ile kosztuje tłumaczenie ukraińskie?

 

Cena tłumaczenia ukraińskiego zależy od stopnia trudności oraz pary językowej. Jeśli chcesz wykonać tłumaczenie polsko ukraińskie będzie ono tańsze niż tłumaczenie angielsko – ukraińskie czy rosyjsko – ukraińskie. Powyżej znajdziesz szczegółowy cennik tłumaczeń języka ukraińskiego. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę za cały dokument, wyślij do nas zapytanie: biuro@tlumaczenia-express24.pl

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Cena tłumaczenia na język ukraiński - szybka wycena dokumentu

Zastanawiasz się, ile kosztuje tłumaczenie Twojego pliku? Wyślij dokument na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę poznasz w 15 minut

Jeśli jesteś zdecydowany/a na tłumaczenie wyślij nam dane do faktury, na jej podstawie dokonasz przedpłaty.

 

 

Tłumaczenie odeślemy na Twój adres mailowy we wspólnie ustalonym terminie. Na pewno będzie zadowolony/a.

 

 

Pytania o tłumaczenia na język ukraiński

Do 8 stron obliczeniowych wykonujemy na następny dzień roboczy. Jednak termin jest uzależniony od ilości zleceń, które już przyjęliśmy. Najszybciej określisz termin wysyłając do nas plik do wyceny.

Tak, wystawiamy faktury VAT.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.