5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia ukraiński

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

TŁUMACZ UKRAIŃSKI – BOGATA OFERTA

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz tłumaczeń języka ukrańskiego. Wykonujemy zarówno tłumaczenia ukraińsko – polskie a także tłumaczenia ukraińsko – rosyjskie i ukraińsko – angielskie. Specjalizujemy się w różnych rodzajach tłumaczeń. Chętnie wykonamy zarówno tłumaczenia zwykłe jak i specjalsityczne wymagające wiedzy z różnych dziedzin. Zapewniamy Państwu wysokiej jakości przekłady w przystępnej cenie – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TŁUMACZENIA UKRAIŃSKI – WYCENA

W celu wykonania szczegółwej wyceny dokumentu prosimy o jego wysłanie na nasz adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl zwrotnie wyślemy Państwu wycenę wraz z możliwie najszybszym terminem realizacji. Nie pobieramy dodatkowych opłat za szybkie terminy realizacji i zawsze staramy się dostoswać do Państwa oczekiwań.

TŁUMACZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO – TYLKO SPECJALIŚCI

Nasi tłumacze języka ukraińskiego to specjaliści z różnych branż. Ponadto pracuje dla nas wielu native speakerów języka ukraińskiego dzięki czemu zapewniamy Państwu przekłady, które zawsze są dopracowane zarówno pod kątem językowym a także merytorycznym. To nie nasze jedyne atuty – oferujemy ponadto bardzo konkurencyjne ceny – tłumaczymy już od 39 zł netto za stronę!

uwaga

Zatrudniamy najlepszych tłumaczy języka ukraińskiego z Polski i Ukrainy. Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.