5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia umów

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenia umów

 

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia wszelkiego rodzaju umów. Tłumaczenia umów wymagają znajomości słownictwa prawniczego oraz wiedzy merytorycznej z zakresu tworzenia umów. Dlatego też powinny być wykonywane przez odpowiednio do tego przygotowanych tłumaczy. Tłumaczenie umowy powinno odznaczać się rzetelnością i fachowością. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór tłumaczy. W przeciwnym razie tłumaczenie może zawierać błędy merytoryczne a tym samym zmieniać zapisy umowy.

 

Mając to na uwadze zatrudniamy tylko wykwalifikowanych tłumaczy. Najbardziej popularne w naszym biurze są:

 

– tłumaczenie umów na angielski
– tłumaczenie umów na niemiecki
– tłumaczenie umów na rosyjski
– tłumaczenie umów na ukraiński

Tłumaczenie umowy o pracę

 

W naszym biurze tłumaczenia umów o pracę jak i innych wykonują jedynie tłumacze przysięgli, stąd zlecając tłumaczenie u nas macie Państwo pewność, że przekład będzie wykonany rzetelnie i na najwyższym poziomie.

 

Tłumaczenia umów cywilno – prawnych to bardzo często zamawiana usługa w naszym biurze. Umowa to nic innego jak spisanie woli stron oraz zobowiązanie się każdej z nich do wykonania konkretnych czynności. Umowa powinna chronić interesy obu stron a nie zapewniać profity tylko jednej stronie. Dlatego też tak ważne jest, aby tłumaczenia wykonywane były jedynie przez doświadczonych tłumaczy.

 

Niektóre umowy zawierają dodatkowo aneksy, które szczegółowo określają warunki pracy czy też zmieniają postanowienia umowy.

Najczęściej wykonywane przez nas zlecenia:

 

tłumaczenia umowy o pracę, tłumaczenie umów o współpracy, tłumaczenie umowy o dzieło, tłumaczenie umowy najmu, umów handlowych, tłumaczenia umów kredytowych i bankowych, tłumaczenia umów leasingowych i wynajmu długoterminowego.

Rodzaje tłumaczeń:

 

Wykonujemy tłumaczenie przysięgłe umów (skan wysyłamy mailem a oryginał kurierem), tłumaczenia zwykłe umów (wysyłane na drodze elektronicznej) i tłumaczenia specjalistyczne umów (z branż takich jak: budownictwo, prawo, finanse, technika, inżynieria maszyn i inne).

Kto wykona tłumaczenie umowy o pracę?

 

Wszelkiego rodzaju umowy tłumaczone są u nas przez tłumaczy przysięgłych, gdyż to oni posiadają największą wiedzę w tym zakresie.

 

 

 

Jaka jest cena tłumaczenia umowy?

z języka polskiego na obcy (w zależności od grupy językowej) – od 39 zł netto

z języka obcego na polski (w zależności od grupy językowej) – od 39 zł netto

z języka obcego na obcy – od 55 zł netto

 

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zlecić tłumaczenie umów?

 

Wyślij umowę do wyceny na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Na wycenę poczekasz jedynie 15 minut.

 

 

 

 

Zdecydowałaś/ zdecydowałeś się na tłumaczenie? Wyślij nam dane do faktury. Na jej podstawie dokonasz płatności i wyślesz nam potwierdzenie.

 

 

 

Tłumaczenie umowy otrzymasz w umówionym wspólnie terminie. Tłumaczenie zwykłe w formie elektronicznej na maila. Tłumaczenie przysięgłe wyślemy Tobie pocztą pod wskazany adres a skan na drodze mailowej.

Masz pytania o tłumaczenie umowy? Oto najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi!

Tłumaczenia umów wykonują u nas jedynie wykwalifikowani tłumacze często przysięgli posiadający wiedzę merytoryczną z zakresy prawa pracy i zawierania umów.

Tłumaczenie umowy wykonamy już od 39 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. Oczywiście domyślamy się, że taki przelicznik nie wiele Tobie mówi, dlatego wyślij dokument do wyceny.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.