Szybki kontakt

+48 725 65 99 87

Napisz do Nas

Przy zamówieniu za 500zł rabat

-5 %

 

Tłumaczenia online

 

Tłumaczenia to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta przekładów. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje tłumaczeń „szyte na miarę Państwa oczekiwań”. Są to między innymi tłumaczenia zwykłe, które nie zawierają słownictwa specjalistycznego, nie wymagają pieczęci tłumacza, mogą być więc odesłane w formie elektronicznej w pdf-ie lub wordzie. Tłumaczenia zwykłe mogą dotyczyć niemalże każdej dziedziny życia – chętnie podejmiemy się każdego zlecenia.
 
Wykonujemy ponadto tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin i języków. Większość tego typu tłumaczeń to tłumaczenia online czyli tłumaczenia wykonywane bez bezpośredniego kontaktu – co daje Państwu możliwość wygodnego zlecenia tłumaczenia bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Tłumaczenia przez internet są bardzo wygodne. U nas zlecicie je Państwo szybko i za rozsądną cenę. Cennik tłumaczenia zwykłego dla języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego jest taki sam tzn. 38 zł netto/ 1800 znaków ze spacjami. Aby poznać dokładną wycenę dokumentu wystarczy wysłać zapytanie na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl wycena będzie gotowa już w 15 minut! (w godzinach pracy biura) Jeśli zdecydujecie się Państwo na tłumaczenie prosimy o odesłanie danych do faktury – na jej podstawie będzie można dokonać przedpłaty a czas realizacji liczony będzie od momentu przesłania potwierdzenia przelewu (potwierdzenia przyjmujemy do godz. 18:00, po tej godzinie termin realizacji liczony będzie od następnego dnia roboczego 8:00).
 
 
Dla Państwa wygody przyjmujemy dokumenty w formie elektronicznej (skany, zdjęcia) wysłane na nasz adres mailowy, zdjęcia wysłane na nasz nr telefonu,  whats up 725 65 99 87 lub Messenger. W wiadomości proszę wpisać Państwa adres mailowy, na który mamy wysłać wycenę.
 

Powierzając tłumaczenia nam – macie Państwo pewność, że są one w dobrych rękach. Gwarantujemy poufność informacji, wysoką jakość przekładu oraz elastyczne terminy realizacji. Wykonujemy tylko profesjonalne tłumaczenia. Jesteśmy biurem z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasi tłumacze posiadają odpowiednie kwalifikacje językowe poparte wieloletnim doświadczeniem a co za tym idzie obszerną wiedzę merytoryczną i znajomością branży. Nasz zespół to stała kadra już od wielu lat.

 

 

Zaufali nam

AKTUALNA PROMOCJA - FACEBOOK

dla osób, które polubią nas na facebooku mamy rabat !!!

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego Newsletter'a
Copyright © 2015 UFojta.pl | Projekt oraz Realizacja: Futuro-Design.com.pl Copyright © 2015 tlumaczenia-express24.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Powered by Quick.CMS | Powered by Quick.CMS