5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenie tekstu

Naszych Klientów obsługujemy zarówno online jak i stacjonarnie.

SZYBKA WYCENA

Tłumaczenie tekstu online

Tłumaczenia to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta przekładów. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje tłumaczeń „szyte na miarę Państwa oczekiwań”. Są to między innymi tłumaczenia zwykłe, które nie zawierają słownictwa specjalistycznego, nie wymagają pieczęci tłumacza, mogą być więc odesłane w formie elektronicznej w pdf-ie lub wordzie. Tłumaczenia zwykłe mogą dotyczyć niemalże każdej dziedziny życia – chętnie podejmiemy się każdego zlecenia.

Wykonujemy ponadto tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin i języków. Większość tego typu tłumaczeń to tłumaczenia online czyli tłumaczenia wykonywane bez bezpośredniego kontaktu – co daje Państwu możliwość wygodnego zlecenia tłumaczenia bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Tłumaczenia online są bardzo wygodne. U nas zlecicie je Państwo szybko i za rozsądną cenę. Cennik tłumaczenia zwykłego dla podstawowych języków takich jak angielski, niemiecki czy rosyjski jest taki sam tzn. 39 zł netto/ 1800 znaków ze spacjami. Aby poznać dokładną wycenę dokumentu wystarczy wysłać zapytanie na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl wycena będzie gotowa już w 15 minut! (w godzinach pracy biura). Jeśli zdecydujecie się Państwo na tłumaczenie prosimy o przesłanie nam danych do faktury – na jej podstawie będzie można dokonać przedpłaty a czas realizacji liczony będzie od momentu przesłania potwierdzenia przelewu (potwierdzenia przyjmujemy do godz. 18:00, po tej godzinie termin realizacji liczony będzie od następnego dnia roboczego 8:00).

Profesjonalne i rzetelne tłumaczenie tekstu

Dla Państwa wygody przyjmujemy dokumenty w formie elektronicznej (skany, zdjęcia) wysłane na nasz adres mailowy, zdjęcia wysłane na nasz nr telefonu, whats up 725 65 99 87 lub Messenger. W wiadomości proszę wpisać Państwa adres mailowy, na który mamy wysłać wycenę.

Powierzając tłumaczenie tekstu czy dokumentów nam – macie Państwo pewność, że są one w dobrych rękach. Gwarantujemy poufność informacji, wysoką jakość przekładu oraz elastyczne terminy realizacji. Wykonujemy tylko profesjonalne tłumaczenia. Jesteśmy biurem z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasi tłumacze posiadają odpowiednie kwalifikacje językowe poparte wieloletnim doświadczeniem. Mają obszerną wiedzę merytoryczną i znajomość branży. Nasz zespół to stała kadra już od wielu lat.

Nasi tłumacze pracują dla Was online

W dobie internetu również i my pracujemy dla Państwa online. Tłumacz online to w dzisiejszych czasach nie tyle translator co tłumacz z krwi i kości pracujący online.
Jest to wygoda dla każdego. Klient realizuje zlecenie przez internet a zespół tłumaczy online z naszego biura dba o rzetelną realizację tłumaczenia.
Jesteśmy tu dla Państwa – zapraszamy do kontaktu!

uwaga

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne wykonujemy online.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2023 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.