5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia w dobrej cenie

SZYBKA WYCENA


Tłumaczenia w naszym biurze


 

Tłumaczenia to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta przekładów. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje tłumaczeń „szyte na miarę Państwa oczekiwań”. Są to między innymi tłumaczenia zwykłe, które nie zawierają słownictwa specjalistycznego, nie wymagają pieczęci tłumacza, mogą być więc odesłane w formie elektronicznej w pdf-ie lub wordzie.

 

Ponadto wykonujemy również tłumaczenia specjalistyczne. Wymagają one nie tylko umiejętności translatorskich, ale również wiedzy z danej dziedziny i znajomości fachowego słownictwa.

 

Z zakresu tłumaczeń wysoko specjalistycznych wykonujemy tłumaczenia  medyczne,  techniczne,  naukowe,  finansowe czy  prawnicze.

Oferujemy również tłumaczenia uwierzytelnione potocznie zwane tłumaczeniami przysięgłymi.

Szeroki zakres usług i zespół wykwalifikowanych tłumaczy, z których większość jest z nami od początku działalności tłumaczeniowej świadczy o naszej jakości i rzetelności, którą lubimy podkreślać.

 


Tłumaczenia pisemne


 

Wykonujemy ponadto tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin i języków. Większość tego typu tłumaczeń to tłumaczenia online czyli tłumaczenia wykonywane bez bezpośredniego kontaktu – co daje Państwu możliwość wygodnego zlecenia tłumaczenia bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Tłumaczenia online są bardzo wygodne.

 

U nas tłumaczenia zlecicie  Państwo szybko i za rozsądną cenę. Cennik tłumaczenia zwykłego dla podstawowych języków takich jak angielski, niemiecki czy rosyjski jest taki sam tzn. 45 zł netto/ 1500 znaków ze spacjami.

 

Aby poznać dokładną wycenę dokumentu wystarczy wysłać zapytanie na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl wycena będzie gotowa już w 15 minut! (w godzinach pracy biura). Jeśli zdecydujecie się Państwo na tłumaczenie prosimy o przesłanie nam danych do faktury – na jej podstawie będzie można dokonać przedpłaty a czas realizacji liczony będzie od momentu przesłania potwierdzenia przelewu (potwierdzenia przyjmujemy do godz. 18:00, po tej godzinie termin realizacji liczony będzie od następnego dnia roboczego 8:00).

 

Tłumaczenia to również ciężka praca. Nasi tłumacze wkładają mnóstwo energii we własny rozwój zarówno umiejętności translatorskich, ale również wiedzy merytorycznej w dziedzinie, w której wykonują tłumaczenie. Nieważne, jaki język w danej chwili tłumaczymy zawsze dobieramy najlepszych tłumaczy z danej branży, tak aby każde tłumaczenie było jak najlepiej dopracowane. Ponadto wszystkie tłumaczenia wykonane w naszym biurze przechodzą ponowną weryfikację drugiego tłumacza, po to, aby uniknąć nawet najdrobniejszych błędów.

 


Jakość tłumaczenia


 

 

Wszystkie tłumaczenia wykonują u nas jedynie tłumacze z odpowiednim wykształceniem językowym, często dodatkowymi studiami z zakresu tłumaczeń specjalistycznych oraz co najmniej pięcioletnim udokumentowanym doświadczeniem w zawodzie.

 

Tworzymy zgrany zespół już od wielu lat, wspólnie pracując zarówno nad dużymi projektami tłumaczeniowymi, jak również drobnymi tłumaczeniami dnia codziennego. Każde tłumaczenie jest dla nas ważne. Zawsze dbamy o to, aby Klient wyszedł od nas zadowolony.


Tłumaczenia online


 

Dla Państwa wygody przyjmujemy dokumenty w formie elektronicznej (skany, zdjęcia) wysłane na nasz adres mailowy, zdjęcia wysłane na nasz nr telefonu, whats up 725 65 99 87 lub Messenger. W wiadomości proszę wpisać Państwa adres mailowy, na który mamy wysłać wycenę.

 

Powierzając tłumaczenie tekstu czy dokumentów nam – macie Państwo pewność, że są one w dobrych rękach. Gwarantujemy poufność informacji, wysoką jakość przekładu oraz elastyczne terminy realizacji. Wykonujemy tylko profesjonalne tłumaczenia. Jesteśmy biurem z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasi tłumacze posiadają odpowiednie kwalifikacje językowe poparte wieloletnim doświadczeniem. Mają obszerną wiedzę merytoryczną i znajomość branży. Nasz zespół to stała kadra już od wielu lat.

 

Nasza działalność opiera się w dużej mierze o tłumaczenia online. Jest to większość zleceń, jaka do nas trafia. Obsługujemy Klientów z całej Polski wykonując tłumaczenia online dla firm marketingowych, prawników, za zakresu prawa pracy, medycyny oraz wielu innych. Tłumaczenie online oznacza dla Klienta wygodę. My ją zapewniamy dbając o dopasowanie graficzne wszystkich tłumaczonych dokumentów. Za obróbkę graficzną nie pobieramy dodatkowych opłat.


Tłumaczenia tekstów


 

Wykonywane przez nas tłumaczenia mają różnorodny charakter. dotyczą różnych specjalizacji, wymagają od tłumacza kompetencji językowych z danej dziedziny. Tłumaczenia to przyszłość każdej firmy, która planuje rozwój czy ekspansję rynków zagranicznych.

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość tłumaczeń. Tym samym przyczyniamy się do rozwoju Państwa brandu. Wykonywane przez nas tłumaczenia z zakresu marketingu czy innych dziedzin w tym technicznych gwarantują rozpoznawalność na rynku międzynarodowym.

 

Nasze tłumaczenia to nie tylko przekład z jednego języka na inny. Profesjonalne tłumaczenie to dobór odpowiednich treści, które trafiają do Klienta i zachęcają go do zakupu. To również korzystny sposób prezentowania Państwa usług. Tłumaczenie z wykorzystaniem strategii marketingowych, odpowiedniego sloganu, analiza treści konkurencji pozwala nam na tworzenie wartościowych treści, które mają znaczenie w danej branży. Jesteśmy elastyczni i z każdego tekstu wyciągamy to co najlepsze.

 

 

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.