Tłumaczenia online

Naszych Klientów obsługujemy zarówno online jak i stacjonarnie.

tel. 725 65 99 87

biuro@tlumaczenia-express24.pl

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

TŁUMACZENIA ONLINE

Tłumaczenia to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta przekładów. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje tłumaczeń „szyte na miarę Państwa oczekiwań”. Są to między innymi tłumaczenia zwykłe, które nie zawierają słownictwa specjalistycznego, nie wymagają pieczęci tłumacza, mogą być więc odesłane w formie elektronicznej w pdf-ie lub wordzie. Tłumaczenia zwykłe mogą dotyczyć niemalże każdej dziedziny życia – chętnie podejmiemy się każdego zlecenia.

Wykonujemy ponadto tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin i języków. Większość tego typu tłumaczeń to tłumaczenia online czyli tłumaczenia wykonywane bez bezpośredniego kontaktu – co daje Państwu możliwość wygodnego zlecenia tłumaczenia bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Tłumaczenia przez internet są bardzo wygodne. U nas zlecicie je Państwo szybko i za rozsądną cenę. Cennik tłumaczenia zwykłego dla języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego jest taki sam tzn. 38 zł netto/ 1800 znaków ze spacjami. Aby poznać dokładną wycenę dokumentu wystarczy wysłać zapytanie na adres biuro@tlumaczenia-express24.pl wycena będzie gotowa już w 15 minut! (w godzinach pracy biura) Jeśli zdecydujecie się Państwo na tłumaczenie prosimy o odesłanie danych do faktury – na jej podstawie będzie można dokonać przedpłaty a czas realizacji liczony będzie od momentu przesłania potwierdzenia przelewu (potwierdzenia przyjmujemy do godz. 18:00, po tej godzinie termin realizacji liczony będzie od następnego dnia roboczego 8:00).

Dla Państwa wygody przyjmujemy dokumenty w formie elektronicznej (skany, zdjęcia) wysłane na nasz adres mailowy, zdjęcia wysłane na nasz nr telefonu,  whats up 725 65 99 87 lub Messenger. W wiadomości proszę wpisać Państwa adres mailowy, na który mamy wysłać wycenę.

Powierzając tłumaczenia nam – macie Państwo pewność, że są one w dobrych rękach. Gwarantujemy poufność informacji, wysoką jakość przekładu oraz elastyczne terminy realizacji. Wykonujemy tylko profesjonalne tłumaczenia. Jesteśmy biurem z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasi tłumacze posiadają odpowiednie kwalifikacje językowe poparte wieloletnim doświadczeniem a co za tym idzie obszerną wiedzę merytoryczną i znajomością branży. Nasz zespół to stała kadra już od wielu lat.

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne wykonujemy online. 

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!