5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenia medyczne

 

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia z zakresu medycyny akademickiej, medycyny pracy, biotechnologii, biologii i farmacji. Ścisłe dziedziny naukowe jak medycyna wymagają odpowiednio wykształconych tłumaczy współpracujących często podczas swojej pracy z lekarzami czy farmaceutami. Wykonując tłumaczenie w naszym biurze macie Państwo pewność, że Państwa dokumenty trafiają we właściwe ręce. Zapewniamy fachowość, terminowość i poufność.

Tłumaczenia medyczne – czy mogą być tanie a jednocześnie wykonane profesjonalnie? A czy zamawiając “fachowca” do malowania elewacji liczymy na to, że zrobi nam to po kosztach? Niestety tłumaczenia medyczne nie mogą być tanie, jeżeli mają być wykonane profesjonalnie.

 

Jednak tłumaczenia medyczne nie są też bardzo drogie, koszt tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych oscyluje w granicach 35-42 zł a tłumaczenia medyczne zamkną się w przedziale cenowym 45-60 zł za stronę w zależności od specjalizacji. Wybierając tłumacza miejmy zawsze na uwadze wagę naszych dokumentów, czasem warto poświęcić kilka złotych więcej a być pewnym jakości przekładu.

Tłumaczenia dokumentów medycznych

 

Z zakresu medycyny i farmaceutyki wykonujemy między innymi: tłumaczenia wypisów ze szpitala, wyników analiz badawczych, ekspertyz, tłumaczenia ofert klinik i szpitali specjalistycznych, ofert fundacji, ulotek leków i suplementów diety, publikacji medycznych i tekstów naukowych z zakresu medycyny.

Tłumaczenie wypisu ze szpitala

 

Potrzebujesz tłumaczenie wypisu ze szpitala na angielski lub niemiecki? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wyślij dokument do wyceny z preferowanym terminem realizacji.

Profesjonalne tłumaczenie publikacji medycznych

 

Planujesz opublikować swoje badania naukowe i potrzebujesz w tym celu profesjonalne tłumaczenie publikacji medycznej? Dobierzemy najlepszego tłumacza do Twojej specjalizacji!

Tłumaczenia ofert szpitali i placówek medycznych

 

Oferujemy profesjonalne przekłady ofert związanych z zabiegami, badaniami czy profilaktyką renomowanych szpitali i placówek medycznych.

Cennik tłumaczeń medycznych

tłumaczenia zwykłe

 

 

od 42 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenia uwierzytelnione

 

 

od 45 zł netto/ 1125 zzs

tłumaczenia z języka obcego na obcy

 

60 zł netto/ 1800 zzs

tłumaczenia angielski tłumaczenia hiszpański tłumaczenia niemiecki tłumaczenia francuski tłumaczenia rosyjski tłumaczenia słowacki tłumaczenia czeski tłumaczenia ukraiński
Jak zamówić tłumaczenie medyczne?

 

Wyślij dokument na adres: biuro@tlumaczenia-express24.pl Wycenę otrzymasz w 15 minut.

 

 

 

Jeśli zdecydujesz się na tłumaczenie, wyślij dane do faktury. Na jej podstawie dokonasz przedpłaty.

 

 

Tłumaczenie otrzymasz w ustalonym wspólnie terminie. Z pewnością będziesz zadowolony. Pracuje dla Ciebie zespół specjalistów!

Masz pytania o tłumaczenia medyczne? Sprawdź o co pytali inni Klienci!

To zależy, czy tłumaczenie potrzebujesz na własne cele czy do dalszego leczenia. Jeśli potrzebujesz okazać historię leczenia lekarzowi – zamów tłumaczenie uwierzytelnione.

Tłumaczenia medyczne to rodzaj tłumaczenia specjalistycznego. Są one trochę droższe, ale różnica w cenie nie jest duża.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2024 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.