5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia to nasza pasja

SZYBKA WYCENA

Profesjonalne tłumaczenia medyczne

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia z zakresu medycyny akademickiej, medycyny pracy, biotechnologii, biologii i farmacji. Ścisłe dziedziny naukowe jak medycyna wymagają odpowiednio wykształconych tłumaczy współpracujących często podczas swojej pracy z lekarzami czy farmaceutami. Wykonując tłumaczenie w naszym biurze macie Państwo pewność, że Państwa dokumenty trafiają we właściwe ręce. Zapewniamy fachowość, terminowość i poufność.

Tłumaczenia medyczne – czy mogą być tanie a jednocześnie wykonane profesjonalnie? A czy zamawiając “fachowca” do malowania elewacji liczymy na to, że zrobi nam to po kosztach? Niestety tłumaczenia medyczne nie mogą być tanie, jeżeli mają być wykonane profesjonalnie. Jednak tłumaczenia medyczne nie są też bardzo drogie, koszt tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych oscyluje w granicach 35-42 zł a tłumaczenia medyczne zamkną się w przedziale cenowym 45-60 zł za stronę w zależności od specjalizacji. Wybierając tłumacza miejmy zawsze na uwadze wagę naszych dokumentów, czasem warto poświęcić kilka złotych więcej a być pewnym jakości przekładu.

TŁUMACZENIA TEKSTÓW MEDYCZNYCH – SPECJALIZACJE

Z zakresu medycyny i farmaceutyki wykonujemy między innymi:

  • Tłumaczenia wypisów ze szpitala
  • Tłumaczenia wyników badań i wyników laboratoryjnych
  • Tłumaczenia dokumentacji z zakresu medycyny pracy
  • Tłumaczenia wyników analiz badawczych
  • Tłumaczenia ekspertyz
  • Tłumaczenia ofert klinik i szpitali specjalistycznych
  • Tłumaczenia ofert fundacji
  • Tłumaczenia ulotek leków i suplementów diety
  • Tłumaczenia publikacji medycznych
  • Tłumaczenia referatów medycznych i tekstów naukowych
uwaga

Tłumacz medyczny

 

Tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne to bardzo wąska specjalizacja wymagająca precyzji oraz wiedzy, gdyż od tego, jak zostanie przetłumaczony np. wypis ze szpitala zależeć będzie dalsza rehabilitacja czy leczenie. Dlatego tak ważnym jest, aby dokumentacja medyczna była przetłumaczona fachowo. Znajomość anatomii człowieka, schorzeń, leków i farmaceutyków jest podstawą w tego typu przekładach. Wiele tłumaczeń z tych dziedzin wykonują u nas tłumacze przysięgli specjalizujący się w medycynie. Dlatego każde tłumaczenie nawet zwykłe w każdej chwili możemy uwierzytelnić w razie potrzeby, wystarczy dopłacić różnicę. Jak wykonać wycenę? Wystarczy wysłać dokument na nasz adres mailowy, przygotujemy niezobowiązującą wycenę i określimy czas realizacji.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!

© tlumaczenia-express24.pl 2019 Kodowanie: Damtox.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.