Tłumaczenia Niemieckie

Tłumaczenia to nasza pasja

5% rabatu na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera*

*Kod powinien przyjść po rejestracji konta na e-mail. Dotyczy zamówień od 200 zł i więcej.

BIURO TŁUMACZEŃ NIEMIECKIEGO – WARSZAWA, POZNAŃ, KRAKÓW, WROCŁAW

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje specjalistyczne tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Lata doświadczenia w branży oraz zespół wykwalifikowanych tłumaczy przysporzyły nam wielku Klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tłumaczenia języka niemieckiego wykonujemy dla Klientów z różnych zakątków Polski, nawet tych najbardziej odległych. Jak to możliwe? Większość tłumaczeń, które nie wymaga uwierzytelnienia wysyłamy na drodze mailowej. Dodatkowo sporą część tłumaczeń przysięgłych możemy wysłać pocztą lub kurierem pod wskazany adres. Zadzoń lub napisz do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

TŁUMACZENIA Z POLSKIEGO NA NIEMIECKI

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia z polskiego na niemiecki, ale to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Oczywiście tłumaczymy również w innych parach językowych w bardzo przystępnych cenach. Wszystkie tłumaczenia wykonujemy terminowo. Zawsze staramy dopasować się do Państwa oczekiwań, stąd jeśli gonią Was terminy – piszcie!
Tłumaczenia na język niemiecki stanowią dużą część naszych zleceń. Wykonujemy je od początku działalności naszego biura czyli już 11 lat. W tym czasie zbudowaliśmy mocną kadrę, która posiada wiedzę merytoryczną z różnych dziedzin, stąd tak szeroka oferta naszych tłumaczeń.

TŁUMACZENIA Z NIEMIECKIEGO NA POLSKI

Tłumaczenia niemiecki – to one stanowią dużą część naszej działalności ze względu na bliskość rynku niemieckiego a co za tym idzie relacje handlowe, czy prace zarobkowepodejmowane u zachodnich sąsiadów. Wykonując przekład zawsze staramy dopasować się do Państwa terminóe zachowując przy tym najwyższą jakość przekładu. Każde tłumaczenie przechodzi u nas dodatkową weryfikację innego tłumacza. Dzięki temu nasze przekłady cieszą się dużą popularnością. Nasze grono zadowolonych Klientów ciągle się powiększa a my mamy „pełne ręce roboty”, ale robimy w życiu to co kochamy i to zapewne jest nasz klucz do sukcesu.

JAKIE RODZAJE TŁUMACZEŃ NA NIEMIECKI WYKONUJEMY?

Jako właściciel biura a zarazem tłumacz specjalistyczny języka niemieckiego wiem jak ważny jest odpowiedni dobór tłumaczy specjalistów. W procesie rekrutacji, który jest dla tłumaczy długi i żmudny wyłoniłam specjalistów z różnych branż. Dzięki temu możemy poszczycić się sukcesami tłumaczeniowymi nawet w bardzo dużych projektach wymagających pracy kilku tłumaczy, którzy podzielą się pracą a jednocześnie będą pracować nad ujednoliceniem słownictwa fachowego w tekście.
Nasze biuro wykonuje między innymi tłumaczenia techniczne niemiecki od skomplikowanych instrukcji obsługi czy budowy maszyn po tłumaczenie dokumentacji przetargowych oraz wielu innych.
Tłumaczenia medyczne niemiecki – to dla nas codzienność. Nasi wykwalifikowani tłumacze wykonują między innymi tłumaczenia wypisów ze szpitala, przebiegu i historii chorób itp.
W naszym biurze pracują również tłumacze z wykształceniem marketingowym. To oni wykonują dla naszych Klientów tłumaczenia stron internetowych na język niemiecki. Dzięki wykształceniu kierunkowemu z zakresu marketingu i content marketingu najlepiej dobiorą dla Państwa slogany reklamowe na rynek niemiecki analizując konkurencję.
Oczywiście tłumaczymy również z i na język niemiecki dla wielu innych dziedzin! Służymy pomocą – wyślij zapytanie już dziś!

Naszych tłumaczy języka niemieckiego dobieramy bardzo starannie, aby zapewnić Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę.

Napisz do nas

ul. Wąsowicza 6

54-704 Wrocław

Tel. 0048 725 65 99 87

e-mail: biuro@tlumaczenia-express24.pl

Jeśli zamierzacie Państwo wysłać więcej niż jeden plik - proszę zaznaczyć jednorazowo wszystkie dokumenty, które planujecie Państwo wysłać.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne wysyłamy na drodze mailowej. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze. Wysyłka dokumentów na terenie Polski gratis!